totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Onur Yardımcı Bilinmeyenleri

Başarılı sporcu 1997 yılında Ağrı da dünyaya gelmiştir ve daha 1 yaşında iken ailesi Ağrı’dan Aksaray’a göç etmişlerdir. O zamanların kısıtlı iş olanaklarından dolayı ailesi tarım ve hayvancılık yapmak zorunda kalmışlardır.

Onur Yardımcı Bilinmeyenleri
Onur Yardımcı Bilinmeyenleri tufan tazegül

 

 İş imkanlarının çok az olduğu bu yıllarda ailesi en iyi yaptıkları iş olan tarım ve hayvancılık ile uğraşmaya karar verirler. Ancak her geçen gün zorlaşan hayat şartları sonrasında iş olanaklarının daha iyi olduğu Kocaeli’ne 2005 yılında göç ederler.

İlkokul 5. Sınıfta okurken Onur’un beden eğitimi öğretmeni onda olan sporcu kabiliyetini fark eder ve küçük yaşında olmasına rağmen çok sayıda başarılara imzasını atmıştır. Atletizm 3.000 metrede çok sayıda Kocaeli birincilikleri bulunmakta ve ülke genelinde de 800 metrede Türkiye üçüncülüğü bulunmaktadır. Lise yıllarında yüne beden eğitimi öğretmeninin tavsiyesi üzerine ata sporu olan güreş ile tanışma fırsatını yakalamıştır.

Bir süre bu spor ile uğraşan başarılı sporcu güreşte de başarılı olarak Kocaeli birinciliği ve üçüncülüğünü bulunmaktadır. Bunların yanı sıra başarılı sporcu Türkiye genelinde de güreşte yedinciliği bulunmaktadır. Lise eğitiminin son yıllarında 1 yıl boyunca çim hokeyi sporu ile uğraşan sporcu bu spor dalında da Kocaeli Bölge birinciliği ile Türkiye üçüncülüğünü elinde bulundurmaktadır. Spor hayatının en önemli parçası olan Onur Yardımcı ara vermeden çalışmalarına devam etmekte ve yaşamını hala Kocaeli ilinin Derince ilçesinde sürdürmektedir.

https://instagram.com/onuryardimci_

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti