Tarıma Destek Ürünlerimiz

Firmamız kimyasal ve organik gübre üretimi yapıp satan ve sektöründe lider konumdadır. Tarımda kullanıp bitkilerin gelişimine yardımcı olan ürünleri, organik mineralleri ve bitkilerin gelişimlerini düzenleyen ürünleri üretmekle kalmayıp ihraç etmekteyiz.

Tarıma Destek Ürünlerimiz
Tarıma Destek Ürünlerimiz tufan tazegül

 

Bitkileri beslemesi, eksikliklerini gidermesi ve gelişimini desteklenmesi için ürettiğimiz gübre ve organik ürünleri, doğaya zarar vermeyecek şekilde üretiyoruz. Su ile hızlı bir şekilde çözünüp toprağa karışan ürünlerimiz bitkiler tarafından tamamen topraktan alınmakta olup kalıntı bırakmıyor. İnsan ve hayvan sağlığını tehlikeye atmayan ürünlerimiz son derece doğaldır.

Firmamız tarafından üretilen bitki geliştirici, besleyici ve koruyucu ürünlerimiz Tarımsal Üretim Prosesi kriterlerine uygun olarak üretilmektedir.

Temel Prensibimiz Sağlıklı Üretim

Farklı yetiştirme tekniği olan bitkiler için gerekli olan besin ve organik mineralleri karşılayabilen ürünlerimiz meyve verimini de arttırmaktadır. Sağlıklı bitkilerin sağlıklı meyve ve sebzeleri üretmesi için hizmet veriyoruz. İnsan sağlığı bizim için çok önemlidir. Bu yüzden insanların tükettiği tarım gıdalarının da güvenli ve sağlıklı olması temel prensibimizdir.

Bitkilerin olumsuz şartlarla karşılaşması ve verimsizleşmesi insan sağlığına da etki edecektir. Bu bitkilerin olumsuz koşullarda en az seviyede etkilenmesini sağlayan tarım ürünlerimiz ile bitkileri güçlendirip sağlıklı ve verimli gıdalar elde etmeyi sağlıyoruz.

Bitki Gelişimine Destek Veren Ürünlerimizin Özellikleri

Bitkinin ihtiyacı olan kükürt, besin, mineral gibi maddeleri barındıran ürünlerimiz Ufuk Tarım ve gübre olarak özel ambalajlı paketler halinde satılmaktadır. Piyasadaki emsallerine göre daha kaliteli ve güvenilir olan ürünlerimiz oldukça ekonomiktir. Bitkiler kökleri yardımıyla topraktan aldıkları besin, mineral ve sularla gelişim sağlar. Topraktan ihtiyaçlarının yeteri kadar karşılamaması bitkiyi kurutur, verimsizleştirir. Burada devreye giren firmamız ürettiği ürünlerle organik besinleri ve mineralleri düzenli olarak topraktan alabilmesi için imkan sağlamaktadır. Böylece bitkinin gelişimi, meyve üretimi, tozlaşması kısacası verimi artacaktır.

Bitkiyi beslemekle kalmayan ürünlerimiz aynı zamanda gelişimini destekleyip düzenlemektedir. Ürünlerimiz de COMBI II organik ürün sertifikası bulunmaktadır. Denetimleri ve güvenliği kendi bünyemizde barındırdığımız ve uluslararası standartlara hakim laboratuvarlarda kontrol edilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak