İnternette Kişisel Bilgilerinizi Paylaşıyor musunuz?

Online alışveriş sektöründe internetten alışveriş yapmak günümüzde çok yaygın metotlardan birisidir. Özellikle kredi kartı ile alışveriş yapma alışkanlığı çoğunluktadır.

İnternette Kişisel Bilgilerinizi Paylaşıyor musunuz?
İnternette Kişisel Bilgilerinizi Paylaşıyor musunuz? Bazkriz

Online alışveriş sektöründe internetten alışveriş yapmak günümüzde çok yaygın metotlardan birisidir. Özellikle kredi kartı ile alışveriş yapma alışkanlığı çoğunluktadır. İnsanlar internette kredi kartı ile alışveriş yaparken kredi kartı ile beraber kişisel bilgilerini de paylaşmaktadır. Bu bilgiler genellikle kötü niyetli internet siteleri ve kişilerce takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu gibi durumlar da güvenli alışveriş yapmanın farklı yolları bulunmaktadır. Paykasa aslında bu işi sağlamak amacı ile üretilmiştir.

Paykasa Nedir?

Paykasa internetten alışveriş sektöründe kullanılan İngiltere de icat edilmiş ve bütün dünyada kullanılan bir online ödeme sistemidir. Bu sistemde kullanıcılar belli ücretler karşılığı limiti önceden belirlenmiş sanal kartlar olarak çalışmaktadır. Bu sanal kartlara kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik kodu tanımlanır. Aslında tam olarak kredi kartına benzemektedir. Fakat bu sanal kartta kişisel bilgileriniz bulunmaz. Kredi kartınız ile pay.web.tr adresimizden alacağınız bir paykasa sanal kart ile kredi internetten alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Güvenli midir?

Paykasa kullanıcılarına yüksek güvenlik standardı ile alışveriş şansı sağlamaktadır. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizin ve şahsi bilgilerinizin çalınması mümkün değildir. Paykasa al işlemi esnasında internet sitemizde yer alan alışveriş sistemini kullanabilir, yada müşteri temsilcilerimizle kur farkından etkilenmeden alışveriş yapmak için görüşebilirsiniz. Sistemimizde kişisel bilgileriniz kayıt edilmez böylelikle güvenle ucuz paykasa alım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

https://pay.web.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak