BISI Karma Müfredatlı İngiliz Okulu

BISI Karma Müfredatlı İngiliz Okulu
BISI Karma Müfredatlı İngiliz Okulu tufan tazegül

BISI İngiliz okulu 2017-2018 eğitim öğretim yılında Türk öğrencilere uluslararası eğitim vermek için açılmıştır. BISI okulu the British International School İstanbul olarak sahip olduğu 25 yıllık eğitim tecrübesi ile Türk öğrencilere yönelik şubesini açmış bulunmaktadır. BISI uluslararası okul uluslararası eğitimi Türk öğrencilere de aktarmak hedefi ile Türkiye İstanbul da faaliyete geçmiştir. BISI okulu 3 yaşından itibaren öğrencileri kabul etmektedir. BISI okulunda eğitime başlayan bütün öğrenciler okula başladıkları ilk günden itibaren uluslararası bir ortamda Türk-İngiliz Karma Müfredatı ile eğitim almaktadırlar. Bütün Türk öğrencilere uluslararası eğitim düzeyinde eğitim almaları için gerekli olan bütün ortam sağlanmakta ve mutlu birer dünya vatandaşı olmaları için gereken önem ve özen gösterilmektedir.

 

BISI’yi Neden Tercih Etmeliyiz?

 

BISI okulu öğrencileri İngiliz Okulu geleneklerini de referans alarak, ulusal İngiliz ve Türk müfredatları ve kendine has Karma Müfredatı ile eğitim görmektedir. BISI okulu 25 yıllık eğitim tecrübesi sayesinde öğrencilerinin İngilizce konuşma düzeyi hangi seviyede olursa olsun İngilizce öğretmektedir. Bunların yanı sıra BISI okulunu seçmek için diğer sebepler ise şunlardır. The British International School Istanbul olarak uluslararası eğitim alanında edindiği 25 yıllık tecrübesi bulunmaktadır.

 

Tek çatı altında, bulunan iki ayrı okul için öğrencilere çeşitli kültürel etkinlikler sunmaktadır.

Öğrencilerin güçlü İngilizce alt yapısı için uluslararası standartlarda, İngiliz Okulu yapısında da eğitim vermektedir. Öğrenciler için doğa ile iç içe bir kampüste eğitim vermektedir. Misafir eğitim ile 56 farklı ülkeden gelen öğrencileri Türkiye de yaşama karşılıklı kültürel paylaşımlar ile farklı kültürler tanıma. BISI okulunda öğrenciler ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi almaktadır. Uluslararası okul eğitim düzeyi sayesinde mutlu bireyler ve mutlu bir dünya vatandaşı olmaktadırlar.

 

Uluslararası Kültürel Zenginlik

 

BISI okulu vizyonu öğrencileri uluslararası kültürel çeşitliliği tanıtarak ve öğreterek kültürel zenginliğin ne kadar önemli olduğunun farkındalığını göstermektir. BISI okulu öğrencilerini sosyal ve akademik alanda tam anlamı ile gelişimlerini tamamlamalarını sağlayarak küresel toplumda kendi sorumluluklarını bilen birer bireyler haline getirmektedir. Ayrıca BISI sahip olduğu kültürlerarası yardımlaşma ve iş birliği vizyonu sayesinde bütün öğrencilerine kaliteli bir öğrenme ve uluslararası okul atmosferi oluşturmaktadır.

 

BISI Okulu Felsefesi

 

BISI Okulu sahip olduğu felsefesi sayesinde bütün öğrencilerinin mümkün olan en iyi akademik ortamda, Türk-İngiliz Karma Müfredatı ile eğitim alıp en üst düzeylere gelmesini sağlamaktır. Birçok ülkeden gelecek olan çeşitli kültürdeki öğrenciler ile etkileşim içerisinde bulunarak bütün öğrencilerinin kişisel yeteneklerini ve yaratıcılıklarını kullanabilecekleri gerekli ortamı sağlamak, dünya üzerinde bulunan çevreye karşı bilinçli ve sorumluluklarını yerine getiren birer birey olmalarını sağlamak, çğrencilerin insan hayatına saygılı ve bilgili birer birey olarak yetiştirmektedir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak