Ebru Yüce

Opr. Dr. Ebru Yüce üniversite eğitimine kadar olan eğitimini Ankara’da tamamlamış ve daha sonra Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandıktan sonra Kırıkkale’de lisans eğitimini sürdürmüştür

Ebru Yüce
Ebru Yüce tufan tazegül

 

Opr. Dr. Ebru Yüce üniversite eğitimine kadar olan eğitimini Ankara’da tamamlamış ve daha sonra Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandıktan sonra Kırıkkale’de lisans eğitimini sürdürmüştür. Lisans eğitiminin ardından Ankara’ya dönen doktor Ankara Ufuk Üniversitesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamış ve daha sonra vatani hizmet yükümlülüğünü yerine getirmek amacı ile Amasya Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi’nde görev yapmak üzere Amasya’ya gitmiştir. Amasya’da devlet hizmet görevini tamamlayan doktor daha sonra tekrar Ankara’ya dönmüş ve 2016 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Yöntemler Eğitim Merkezi’nde tüp bebek uygulama sertifikası almaya hak kazanmıştır. 2017 yılında Liv Hospital’da çalışmaya başlayana kadar pek çok hastanede görev yapan doktor, halen Liv Hospital’da hekimlik mesleğini icra etmektedir.

Opr. Dr. Ebru Yüce‘nin ilgi duyduğu ve hekimlik hizmeti sunduğu alanlar arasında laparoskopik ve histeroskopik cerrahi tedavi yöntemleri, gebelik takibi ve doğum, myom ameliyatları, aşılama, yumurtalık kisti ameliyatları, açıklanamayan kısırlık, genital siğil ve HPV, idrar kaçırma ve sarkma tedavileri, adet düzensizliği, tüp bebek tanı ve tedavileri (düşük over rezervi, erken menopoz,  endometriozis ve polikistik over sendromu), genital estetik uygulamaları gibi alanlar yer almaktadır.

Opr. Dr. Ebru Yüce kadın hastalıkları ve doğum alanında hizmet sunmasının yanı sıra pek çok mesleki kuruluşta üyeliği bulunan ve hekimlik mesleği boyunca pek çok sertifika programına katılarak alanında derinleşen ve bu sertifika programlarından sertifika almaya hak kazanan bir doktor olarak Liv Hospital’da hastalarına hizmet vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak