Sac Alımında Kaliteli Tercihler

Üretim firmaları, fabrikalar ve küçük atölyeler, üretim yapmak için hammadde temin etmelidir. Temin edecekleri hammaddenin kaliteli oluşu sektörel faaliyetlerini ileri seviyede etkiler.

Sac Alımında Kaliteli Tercihler
Sac Alımında Kaliteli Tercihler tufan tazegül

 

 Kalitesiz malzeme kullanılarak imal edilen ürünlerden verim beklemek doğru olmayacak ve firmaların prestijlerine gölge düşürecektir. Türkiye'de birçok sektörde kullanılması şart olan plaka, levha ve soğuk sac satışında yıllardır hizmet vermekteyiz.

Firmamız 1956 yılında İstanbul'da Dudullu bölgesinde küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi yapımız ve müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarımızla sektörde kaliteli bir yer edindik. 1992 yılında fabrikasyon usulüne geçerek, çalışmalarımızı daha teknolojik hale getirdik. Sac üretim, kesim ve satış hizmetlerimizle tüm sektörlerin hammadde ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktayız.

Galvaniz Sac

Firmamız çalışmalarını 2000 yılında Gebze Kocaeli adresindeki fabrikasına taşımış ve halen çalışmalarına bu adreste gelişerek devam etmektedir. Plaka sac, rulo sac, çelik sac, soğuk haddelenmiş sac, sıcak haddelenmiş sac, alaşımlı sac ve galvaniz sac satış hizmetlerimizde müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda sac ürünlerimizde dilme işlemi yapmaktayız. Tesisimizde sac kesim işlemlerimiz için teknolojik makaslar ve seri üretim ekipmanlarımız bulunmaktadır. Otomotiv, lojistik, pvc doğrama, ısı ürünleri, beyaz eşya ve daha birçok sektörün sac ihtiyacı için kaliteli çözümler sunmaktayız.

DKP Sac

Firmamız 0.40 mm - 3.00 mm kalınlığı arasında tüm sacları kesme bükme işlerini yapmaktadır. Her sektörün sac ihtiyacı farklıdır. Sektörlere göre ürünler firmamız tarafından kesilerek müşterilerimize teslim edilir. Sac kesim işlerinde kısa süre içinde gelişmiş makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye'ye vermiş olduğumuz siyah sac ve dkp sac ürünlerimizde kaliteyi benimsemiş yapımızla tercih edilen firma olmaktayız. Sac sektörü yoğun bir işçilik gerektiren bir sektördür. Firmamız sanayi alanında ihtiyaç duyduğunuz kalite, ölçü ve ebatlarda sac satışı yapmaktadır. Çatı olukları, soba boruları, beyaz eşya üretimi ve tüm alanlarda kullanılan alaşımlı soğuk sac ürünleri için firmamızdan nitelikli hizmetler alabilirsiniz.

Soğuk Sac Satışı

Firmamız tüm çalışma ve satışa sunduğu ürünleri sitemiz üzerinden sizlere sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürün ve ürün özellikleriyle ilgili sitemizden kaliteli bilgiler alabilir, öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili şirket yetkililerimizle görüşme yapabilirsiniz. Rulo sac, soğuk sac, galvaniz sac, çelik sac ve tüm yarı mamul ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Silisli Sac Ve Özel Sipariş Sac Ürünleri

Firmamız silisli sac sektöründe de kaliteli çalışmaları olan bir firmadır. Silisli sac

Dinamo, Motor Sacı ve Trafo Sacı olarak kullanılan özel bir sac çeşididir. 0.35 mm ve 0.65 mm kalınlığında bulunan silisli sacları müşterilerimizin ihtiyacına veya verdikleri ölçüye uygun olarak kesmekte ve hiç bir fire çıkarmadan baskı yapılmaya uygun hale getirmekteyiz. İhtiyacınız olan sac ebat ve kalınlığını firmamıza ilettiğinizde, kısa süre içinde istediğiniz saclar hazırlanacak ve sizlere teslim edilecektir. Özel ürünler dışında tüm ürünlerimiz için stoklarımız tamdır.

Sac Satışında Tam Teşekküllü Firma

Firmamızda tüm hammadde ürünlerin veya sac ürünlerinin levha ve rulo olarak satışını yaptığımız gibi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda keserek kullanımlarına sunmaktayız. Firmamız her türlü sac ürününü kalite bünyesinde barındırmaktadır. Ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz her türlü soru için sitemizde yer alan bilgilendirme formunu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Sektörleriniz için gerekli olan her türlü sac ihtiyacınız için kaliteli hizmetler veren firmamız, müşterilerinin işlerini sekteye uğratmadan çalışmalar yapmaktadır. Faaliyet devamınızı sağlamak, işlerinizin aksamasını engellemek ve ürün ihtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenilir bir firmadan temin etmek için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak