Başarılarıyla Göz Dolduran Bir Kadın: Figen Baz

Yaklaşan yerel seçimler için siyasi partiler adaylarını belirlemeye devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi'nin, büyükşehirlerden en önemlileri arasında olan İzmir belediye başkanlığı adayları arasında Figen Baz'ın da yer aldığı iddiaları konuşuluyor.

Başarılarıyla Göz Dolduran Bir Kadın: Figen Baz
Başarılarıyla Göz Dolduran Bir Kadın: Figen Baz tufan tazegül

 Sürpriz adaylık, başkanlığa seçilmesi durumunda Figan Baz'ın başarılı kariyerine siyasi hayat eklemesini de sağlayabilir.

Figen Baz'ın Hayatı

1966 yılında İzmir'de doğan Figen Baz, sağlık sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. İzmir'de bulunan bir hastanenin ve işitme cihazları üreten bir firmanın sahibi olan Baz, operatör doktor Mehmet Baz ile mutlu bir evlilik sürdürmektedir.

Özel Hayatında Dengeyi Yakalıyor

Figen Baz, yaptığı açıklamalarla özel hayatına dair bazı bilgiler verdi. Başarılı bir kariyeri ve yoğun bir çalışma temposu olan Baz, iki erkek çocuk annesi. Oğullarının yaşları küçük olmamasına rağmen onlarla iletişimini hep devam ettiren Figen Baz, ailelerinde bireylerin birbirine destek olmasına önem verdiklerini belirtiyor. Başarılı iletişimin ise iş hayatı ve özel hayat arasında dengeyi yakalamaktan ve özverili davranmaktan geçtiğini belirten Figen Baz, haftada bir günü tüm ailesiyle bir arada geçirdiklerini aktarıyor. Yaşam enerjisini ailesinden aldığını belirten Baz için aile kavramı oldukça önemli.

Gelecek Dönem Projeleri

Baz ailesi aldıkları 40 dönümlük arazı üzerine kurmayı planladıkları yeni sağlık bilimleri üniversitesinin heyecanı içerisindeler. Aynı zamanda estetik plastik cerrahi konusunda hizmet verecek bir hastane açmak da gelecek dönemde hayata geçirmeyi düşündükleri projeler arasında yer alıyor. Sanat alanına da ilgili olan aile, çağdaş sanatlar müzesi açmayı da düşünüyor. Sanata ve sanatçıya değer veren aile üyeleri, yaptıkları çeşitli sanat koleksiyonlarıyla da biliniyor. Koleksiyonlarını düzenledikleri sergilerle sanat severlerin beğenisine sunan Baz ailesi, sanat konusunda yatırım yapmaya devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak