5 Yıldızlı Termal Otel

Güral firması olarak Afyon tesislerinde tüm konuklarına en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Tesis yapısı ve verilen hizmetlerin kalitesi ile 5 yıldızlı konfor sağlanmaya çalışılmaktadır.

5 Yıldızlı Termal Otel
5 Yıldızlı Termal Otel Bazkriz

Güral firması olarak Afyon tesislerinde tüm konuklarına en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Tesis yapısı ve verilen hizmetlerin kalitesi ile 5 yıldızlı konfor sağlanmaya çalışılmaktadır. Afyon otel tesislerinde, kapalı havuzlar, sauna ve diğer hizmetler bulunmaktadır. Geniş toplantı salonlarını teknolojik donanım ile hazırlayarak birçok toplantıların rahatlıkla yapılabilmesini sağlamaktayız. Ayrıca termal otel hizmetlerimiz ile konuklarımız yılın her ayı termal hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Oda seçeneklerimiz arasında dubleks aile odaları ile 2 yataklı veya 3 yataklı oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çocuklarınız için ek yatak hizmeti alabilirsiniz.

Sapanca

Sapanca’nın doğal yapısından faydalanarak sizlere doğa sporu yapabilmenizi ve yeşillikler içerisinde sakin bir ortamda tatil yapabilmeniz için Sapanca otel tesislerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Doğa oteli olarak tanınan tesisimizde konuklarımıza yarım pansiyon tarifesi ile sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Otelimizin konumu ve doğal güzellikler nedeniyle genellikle balayı tatili yapmak isteyen çiftler tarafından tercih edildiği görülmektedir. Balayı için bir ay öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Diğer Hizmetler

Hem Afyon hem de Sapanca otelimizde konuklarımıza en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Sapanca tesislerimizde konuklarımız SPA merkezimizden faydalanabilir. SPA içerisinde bulunan hamam ve havuz bölümlerine 14 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır. Ailelerin çocukları ile birlikte girebilmeleri için Spa içerisindeki kapalı havuz alternatif olarak hazırlanmış ve bu havuzlara çocuklar girebilmektedir. Otelimizde süit oda, aile odası seçenekleri bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında https://nghotels.com.tr/ web adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak