Win 10 Pro Key

Win 10 Pro Key

Win 10 Pro Key
Win 10 Pro Key Vadi

 

 

Win 10 Pro key yani Windows 10 Pro ürün anahtarından bahsediliyor. İnternette ücretsiz bir şekilde bu konu için sizlere yardımcı olabilecek birilerini bulabilmeniz imkansız. Eğer varsa bu işi korsan bir şekilde yaptığı için yasal suç işlemektedir. İnternet üzerinden araştırarak bulduğunuz ürün anahtarlarını kullanmanız nasıl paylaşan paylaştığı için suç işlemiş oluyorsa indiren ve kullanan kişilerde aynı şekilde aynı suça sahip olurlar. Mağduriyet yaşamamak için, güvenli bir bilgisayar için mutlaka tercihiniz orijinal ürünlerden yana olmalı.

 

Orijinal Windows 10 Satın Alırsanız Ne Avantaj Kazanmış Olursunuz?

 

Yukarıda da dediğimiz gibi korsan bir şekilde elde edeceğiniz bu ürün anahtarları hem suç işlemenize neden olacak hem de bilgisayarınızın birçok güvenlik ihlali yapmasına neden olacaktır. Korsanlar tarafından bilgisayarınıza saldırılar yapılabilir. Saldırı ile birlikte birçok kişisel bilginizi kaybetmek zorunda kalabilirsiniz. Kim kişisel bilgilerinin internet sitelerinde paylaşılmasını ister ki? Hatta kişisel bilgileri geçelim. Fotoğraflarınızın internet üzerinde izinsiz bir şekilde paylaşılmasını ister miydiniz? Biz asla istemezdik. Özelimiz sadece bize özeldir. Bunun olmasını istemiyorsanız mümkün mertebe orijinal ürün kullanmalısınız. Gelin birlikte Windows 10 Pro’yu orijinal kullanırsanız neler olacak? Bir göz atalım.

 

Windows 10 Pro Avantajları

 

Windows 10 Pro’nun ürün anahtarını ücretsiz bir şekilde elde etme çabanızı anlayışla karşılamak isteriz. Çünkü Windows’un en güncel ve en iyi işletim sistemi olan bu sistem birçok avantajı bizlere profesyonel olarak sunuyor. Ama orijinal bir şekilde satın almanız halinde bu profesyonel özelliklere güvenli bir bilgisayar içinde sahip olmuş olursunuz. İnternetten bulacağınız korsan ürün anahtarları hiçbir işinize yaramayacaktır.

 

Windows 10 Pro’da her şey daha profesyonel, her şey daha kullanılabilir halde. Yeni bir Windows 10 Pro ürün anahtarı satın alırsanız profesyonel özelliklerle bilgisayarınız şu şekilde donatılır;

 

  • Bitlocker uygulaması bilgisayarınızda aktif hale gelir. Bitlocker uygulaması disklerinizin mümkün olduğunca sizin erişiminiz veya yetkiniz olmadığı yerlerde başka birisinin erişmesine engel oluyor. Bitlocker ile istemediğiniz kişilerin uygulamalarınıza, dosyalarınıza erişmesine engel olabilirsiniz.

 

  • Oyunlar daha akıcı hale geliyor. Oyun oynayan ve seven insanlar için Microsoft, Windows’a DirectX’in 12. Versiyonunu aktif bir şekilde sunuyor. Bu da oyunlarda daha akıcı performans elde etmenize olanak sağlamış oluyor. Görüntü açısından da oldukça ayrı bir muazzamlık ortaya çıkıyor.

 

  • Uzaktan masaüstü uygulamasıyla bilgisayarınızı istediğiniz yerden kontrol edebiliyorsunuz. Bilgisayarınızı bu uygulama sayesinde oturarak, yatarak veya ne şekilde istiyorsanız o şekilde kullanabilirsiniz. Uzaktan masaüstü uygulaması birçok işinize profesyonel çözüm sağlayacaktır.

 

  • Windows’un normal açılış süresi Windows 10 Pro’da çok daha hızlı. Diğer işletim sistemlerinde açılış süresi sizi fazlasıyla sinirlendirebilir. Ama Pro’da böyle bir olay yok. Her şey hızlı ve mükemmel derece de sizi mutlu edecek durumda.

 

  • Neden Windows 10 Pro kullanılmalı? Sorusuna en iyi cevap; ‘’Windows 10 Pro bütün işletim sistemlerinden çok daha fazla güvenlik sistemi sunuyor.’’ Olacaktır. Çünkü diğer hiçbir sistemde bulamayacağınız kadar güvenlik namına aşırı iyi çözümler bulunuyor. Windows Defender’ın gelişmiş hali, Windows Hello’nun bir başkasının bilgisayarınıza erişmeye çalıştığı an devreye girişi ve daha birçok ek özellik. Bunların hepsi sizin ve bilgisayarınızın güvenliğini üst seviyelere çıkartmaya çalışmak için. Microsoft, gizliliğe çok fazla önem vermeye başladı.

 

  • Windows cihazların birçoğunda yer alan Windows’u diğer cihazlarda yönetme özelliği Windows 10 Pro’da bir tık daha geliştirilmiş halde bizlerin oluyor. Windows 10 Pro’nuza birden fazla cihaz ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

 

  • Diğer işletim sistemlerinde çalıştığınız veya çalıştırdığınız uygulamaların hepsini Windows 10 Pro’ya entegre ederek daha fazla performans sahibi, daha fazla iş odaklı çalışmaya başlayabilirsiniz. 10 Pro birçok uygulamaya ev sahipliği yapabilir ve akla gelmeyecek birçok uygulamayla uyumlu bir şekilde çalışabilir.

 

Windows’u ücretsiz ve izinsiz bir şekilde kullanmak yerine kullanarak birçok özellikten mahrum kalmak yerine şimdi yeni bir Windows 10 Pro key’i satın alarak tüm özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Emin olun, Windows 10 Pro’yu satın alarak bilgisayarınızı ödüllendireceksiniz. Donanımlarınız ve uygulamalarınız çok daha hızlı çalışmaya, çok daha verimli çalışmaya başlayacaktır. Bahsettiğimiz gibi bilgisayarınızın güvenliğinin yüksek derecelere çıkması da çok ayrı bir olay. Windows 10 Pro’yu tercih etmemeniz için ortada hiçbir dezavantajlı durum gözükmüyor.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı