Temiz Bina

Evlerimizin temizliğine dikkat ederken aynı zamanda yaşadığımız binaların ortak kullanım alanlarının da temizliğine dikkat etmeliyiz. Birçok binanın kendi görevlileri bulunmakta ve temizlik işlerini periyodik olarak yapmaktadır.

Temiz Bina
Temiz Bina tufan tazegül

 

Binanızda görevli yoksa bina temizliği darıca hizmetleri olarak firmamız tarafından profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Bina temizlik işlerimizi apartmanlarda ortak kullanım alanları özel temizlik maddeleri kullanılarak yapılmaktadır. Aynı zamanda işyeri binanızın temizliği içinde firmamızdan hizmet satın alabilirsiniz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Firmamız bölgemizde bulunan tüm kamu ve özel kuruluşlara ait binalar ile apartman binalarında temizlik işlerini özenle yapmaktadır. Apartmanlarınız için bizimle anlaşarak binanızın düzenli olarak en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Anlaştığımız binaların temizliklerini haftada bir kez olmak üzere yapıyoruz. İş yeri, okul gibi binaların temizlikleri de çalışanlar ve öğrencilerin sağlıkları açısından önemlidir. Bina temizliği darıca hizmetlerimizde hijyene önem vermekte, binaların görünür ve görünmeyen tüm alanlarında hassas temizlik yapmaktayız.

Apartman Temizliği

Sağlıklı yaşam için apartman temizliği her zaman önemlidir. Ortak kullanım alanları, asansörler, kapılar, merdiven korkulukları her gün çok sayıda kişinin kullandığı ve dokunduğu yerlerdir. Buralara insanlardan çeşitli mikroplar bulaşmakta ve düzenli temizlenmediği zaman mikropların yayılması hızlanmaktadır. Güleryüz temizlik olarak, binaların merdivenleri, kapıları, dış kapı camları, asansör içi ve kapıları özel temizlik ürünleri ile hijyen olacak şekilde yıkanarak temizlenmektedir. Yerler deterjanlı sular ile paspas yapılır.

Temizlik Nasıl Yapılır?

Apartmanlarda öncelikle haşere durumlarına karşı ilaçlama yapılır. Apartmanlarda, kapı zilleri, posta kutuları, kapı kolları bezle silinir ve leke kalmayacak şekilde parlatılır. Bina temizliği darıca bölgesi hizmetlerimizde tüm temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmakta ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Temizlik sonrasında bina tamamen parfüm ile kötü kokulardan arındırılır. Tüm temizlik işlerimizi deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak