Özel Yetenekler

İnsanlar genç yaşlarında birçok sınavlara hazırlanmak ve kendilerine gelecek belirlemek için çeşitli kurslara gitmeye çalışırlar. Önemli olan doğru kursu ve kurs yerini bulabilmektedir.

Özel Yetenekler
Özel Yetenekler Bazkriz

İnsanlar genç yaşlarında birçok sınavlara hazırlanmak ve kendilerine gelecek belirlemek için çeşitli kurslara gitmeye çalışırlar. Önemli olan doğru kursu ve kurs yerini bulabilmektedir. Giootto Akademi Sanat Merkezi resim kursu sizler için en doğru adrestir. Resim kursu Bursa İli ve çevresinde en iyi bu merkezde alınabilmektedir. Amacımız geleceğe bilgili ve becerikli insanlar yetiştirerek sanatın gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Güzel Sanatlar

Sanat merkezi olarak bütün amacımız güzel sanatlara hazırlık yaparak grafik, tasarım, iç mimarlık ve güzel sanatlar alında kalıcı imzalar atabilecek insanları yetiştirmektir. Çalışmalarımızı yaparken eğitimlerimizi öğretmen öğrenci ikili ilişkisini üst seviyede tutarak, öğrencilerimizi yeteneklerine göre doğru yönlendirebilmek, hedef odaklı çalışmalar yapabilmek, sadece gerekli bilgiyi aşılayarak üst seviye eğitim vermek amacımızdır. Güzel sanatların tüm alanlarında kurslarımız mevcuttur. Güzel sanatlar haricinde isteyenler hobi kurslarına katılarak el becerilerini geliştirebilir.

Geleceğe Hazırlık

www.giooto.com.tr web sitemizi ziyaret ederek güzel sanatlar alanında yaptığımız çalışmalarımızı vermiş olduğumuz eğitimlerimizi görebilirsiniz. Yetenek sınavlarına hazırlık çalışmalarına yönelik verilen tüm kurslarımız sayesinde çeşitli üniversitelerin özel yetenek sınavı ile öğrenci alan bölümlerine kolaylıkla girebilirsiniz. Sanat merkezimiz bu güne kadar çok sayıda öğrencinin, güzel sanatlar, iç mimarlık, grafik ve tasarım bölümleri sınavlarında başarılı olduğu görülmüştür. Sizlerde kurslarımıza katılarak kendinizi geliştirebilir ve sınavlara hazırlanabilirsiniz. Hobi olarak başlayacağınız bazı uğraşlar gelecekte sizin geçiminizi sağlayacağınız mesleğiniz olabilir.

https://www.giotto.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak