Çekiliş Sitesi

Sosyal medyada insanları en çok heyecanlandıran şeylerin başında şüphesiz ki çekiliş yapmak gelmektedir. Çekiliş sayesinde son model telefondan tuttuğunuz takımın formasına birçok hediyeye sahip olabilirsiniz. Bunun için de birçok instagram hesabı çekiliş yapmaktadır. Peki bu çekilişlerin nasıl yapıldığı gibi konuları hiç düşündünüz mü? İşte sırf bu çekiliş işleri için birçok site bulunur. Önemli olan en güvenilir siteyi bulmaktır.

Çekiliş Sitesi
Çekiliş Sitesi Vadi

 

Çekiliş yapılmasının amacı sadece takipçileri mutlu etmek değildir bu amaçlardan sadece bir tanesidir. Çekiliş sayesinde o hesabın etkileşimi de epey bir artış göstermektedir. Bu sebeple takipçi sayısı olarak gelişmeye çalışan birçok instagram hesabı incelendiği vakit görülecektir ki ufak, büyük birçok çekiliş gerçekleşmektedir.

 

CekilisGram ile Çekiliş Adımları

 

Çekiliş sitesi arayanlar için CekilisGram ile çekiliş gerçekleştirmek çok kolay. Öncelikle siteye üye olarak bir hesap açılır. Sonrasında çekiliş postunun linki girilir. Bundan sonra da kaç kişinin çekilişi kazanacağı, takipçi kontrolü gibi durumlar seçilerek çekiliş yapılır. Böylece çekiliş işlemi yaklaşık 1-2 dakika içinde sonuçlanmış olur. Hem de bu sonuçlar tam 7 dilde paylaşma şansını elde etmiş olursunuz. Çekiliş kodunu da takipçilerle paylaşıp bu şekilde aklıda herhangi bir soru işaretinin kalmaması da sağlanır.

Eğer bu çekiliş postuna 500 ve altı mesaj yazıldıysa işte o zaman herhangi bir ücret dahi talep edilmez. 500 mesaj ve üstü gönderiler için de oldukça uygun ücretler talep edilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı