Logo Tasarımı Ne Kadar?

Logo tasarımı harekâtları genellikle oluşturduğu maliyet sebebiyle, firari ve başka yollara müracaat etilerek çözülmeye çalışılan bir mevzudur. Bu nedenle internet üzerinden bilgiler edinilir, birtakım fiyatsız programlar bulunur ve bu programlarda bulunan hazır vektörler, ikonlar ve semboller kullanılarak bir logo oluşturulur.

Logo Tasarımı Ne Kadar?
Logo Tasarımı Ne Kadar? tufan tazegül

 

 Bu logo cinsi genelde hem zafersiz çalışmalardır ve hem de tasarım kısmı yetersiz olduğu için, başkasının çalışmalarından oluşan bir logo olur. Oluşturmak istediğiniz ticari kimliğe çalıntı bir katkıda bulunurusunuz ve bu kimliğin doğru bir biçimde oluşturulmaması meselesiyle karşılaşırsınız. Bir logonun reel bir logo olabilmesi ve gerçekten ticari kimliğinizin mesullüğünü yüklenebilmesi için, profesyonel logo tasarımı süreci sonunda hazırlanması koşuldur. Alıcılarına logo tasarımı yapan ve ismini tüm dünyaya duyurmuş bir marka olan Babalogo bünyesinde, her biri alanında uzman tasarımcılar barındırıyor. Tasarımcıların, Behance ve Instagram profillerinden de yakınen takip ettiği logo tasarımcısı olan Teoman DEMİRTAŞ Bu projenin başında kreatif direktörlük misyonunu üstlenmiş vaziyette.

Baba logo uzun senelere sabreden galibiyetli çalışma hayatının tüm birikimi ve tecrübesinin yanında, alanında uzman teknik personellerinin grafik ve sanat alanında ki maharetlerini 1500 TL karşılığında alıcılarına sunabilme potansiyeline sahiptir. 1500 TL olarak sitede bulunan 2019 kampanyasıyla, logo tasarım yaptırarak, firmanızın reel ve ayırıcı kimliğini oluşturabilir, markalaşma yolunda ilk ve en ehemmiyetli adımı atmış olursunuz.

Logo Tasarımı Ne Kadar Sürer?

Bir logo tasarımı süreci, firmanın tüm özelliklerinin araştırılması süreciyle başlar. Genel olarak birkaç haftayı alabilen bir süreç olan tasarım safhası, bazı vaziyetlerde daha kısa zamanlarda da sonuçlandırılabilir. Bu tasarım süreci, hizmet alanının, rakiplerin, misyonunuzun ve şirketinizin özelliklerinden, doğru orantılı olarak etkilenen süreçtir. Firmanız için en doğru logo çalışması neticesinin oluşturulması için titiz ve alıngan bir çalışma yürütülür. Ortaya çıkan ilk çalışmalar üzerinde yapılan görüş alış verişleri neticesinde, logonun son hali oluşturulur. Tüm bu süreç temennilere en iyi cevabı oluşturabilmek ismine, profesyonel bir şekilde idarenir ve ortaya çıkarılan neticede profesyonel ve tatmin edici bir netice olur.

Profesyonel logo tasarım asıllaştıran Babalogo isimli müessesemiz ile bağlantı kurmak isteyenler, babalogo.com adlı internet adres ziyaret edebilir. WhatsApp ve değişmez telefon numaralarımız ise alttaki gibidir:

 

WhatsApp: 0532 368 13 56

Telefon: 0850 840 56 46

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!