Bebek Geliyor

Ülkemizde ailelerin düzenlediği özel gün organizasyonların büyük bir bölümü bebeklerle ilgili günlerdir. Aileler bebeklerinin her özel anını kutlayarak onlara özel olduklarını hissettirmeye çalışırlar.

Bebek Geliyor
Bebek Geliyor tufan tazegül

 

 Doğum olduğunda hastane odası süsleme yapılarak, dünyaya özel hazırlanmış bir odada gözlerini açmasını isterler. Doğum odası süsleme aynı zamanda anneye destek ve moral vermek için yapılan bir organizasyondur. Bebekler dünyaya gelirken büyük bir mutluluk getirdiği gibi ailelere maddi yükte getirmektedir.

Bunun için anne yakınları ya da arkadaşları baby shower günü düzenleyerek destek olmaya çalışırlar. Baby shower nedir, annenin haberi olmadan arkadaşları tarafından düzenlenen özel bir maddi ve manevi destek organizasyonudur. Genellikle doğum öncesi yapılmakta ve ülkemizde de son yıllarda büyük ilgi görmeye başlamıştır. Cansın Event Organizasyon firması organizasyon hizmetleri sayesinde ailelere bu özel günleri daha güzel geçirmeye çalışıyor.

Baby Shower Zamanı

Anne adayların destek olmak amacıyla baby shower etkinlikleri genellikle doğum öncesi yapılmaya çalışılan bir organizasyondur. Ancak bazı durumlarda doğum sonrasında da yapılabilmektedir. Anne adayının durumuna göre zaman ayarlaması yapılabilmektedir. Baby shower günleri için güne özel pastalar hazırlanır. Daha iyi bir baby shower organizasyonu düzenleyebilmek için Cansın Event Organizasyon firması ile iletişim kurabilir ve firmadan tüm organizasyonu düzenlemesi için görüşmeler yapabilirsiniz. Firma evinizi ve sunulacak hizmetleri güne hazır duruma getiriyor ve sizlerin gününüzü en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyor. Arkadaş grupları baby shower günlerini doğum öncesi planlarken, aile çevresi doğum sonrası olarak planlamaktadır.

Baby Shower Partisi

İlk çocuklarına sahip olacak olan anne ve baba hayatlarının en heyecanlı anlarını yaşarlar ve bebekleri ile ilgili yapılacak olan tüm işlerin eksiksiz olmasını isterler. Baby shower partisi düzenlenerek ailelere eksiklerinin giderilmesi konusunda destek sağlanmaktadır. Bu özel gün kutlamasında anne ve bebeği için özel hediyeler alınır. Cansın Event firmasından destek aldığınızda kutlamanın yapılacağı yeri doğacak olan çocuğun cinsiyetine göre süslenecektir. Firma aynı zamanda özel pasta hazırlama ve diğer ikram çeşitlerini hazırlanır, misafirlere servis edilir. Doğum sonrasında yapılan baby shower kutlamalarında bebeğin doğum sonrası çekilen bazı fotoğrafları evin çeşitli yerlerine yerleştirilerek süsleme içerisine katılır.

Diş Buğdayı

Anneler bebeklerinin dişlerinin çıktığını görünce büyük bir heyecan yaşarlar. Bu heyecanlarını yakın çevresi ile yaşamak için diş buğdayı günü düzenlemek isterler. Bu özel gün için ev süslemesi, özel ürünlerin hazırlanması, misafirler için çeşitli yiyeceklerin hazırlanması oldukça yorucu işlerdir. Cansın Event firması bu yorucu işlerde annelere yardımcı olabilmek için diş buğdayı günü organizasyonu hizmeti veriyorlar. Diş buğdayı gününe özel olarak diş şeklinde çeşitli hediyeler ve özel pastalar hazırlanıyor. Ayrıca hazırlanan tüm ürünler ve süsleme ürünleri çocuğun cinsiyetine göre renklendiriliyor. Süsleme işlemlerinde firma çeşitli conseptleri sizlere sunuyor ve sizler bu conseptlerden istediğiniz seçiyor ve uygulatıyorsunuz. Diş buğday günü ülkemizde yaygın olarak yapılan bir etkinliktir ve bebeğin dişlerinin sağlıklı olması için yapılan bir organizasyondur.

Hoş Geldin Süslemesi

Doğum günü yaklaştığında anne adayları büyük heyecan yaşamaya başlarlar ve birçok şeyi düşünemezler. Anne yakınları ise anne ve dünyaya yeni gelen ailenin yeni bireyinin özel olduğunu gösterebilmek için hastanede kalınacak olan oda özel olarak süslenmektedir. Birçok aile profesyonel yöntemlerle süsleme yapabilmek için Cansın Event firması ile görüşerek, hastane odasının çocuğun cinsiyetine göre süslenmesini sağlıyorlar. Hastane odasında annenin ve bebeğin rahat ve güzel bir ortamda ilk günlerini geçirmesi sağlanıyor. Firma süsleme işlemleri öncesinde sizlerin fikirlerini sorarak, sizlerin isteği doğrultusunda süsleme ürünleri ve tasarımları kullanılarak oda süslemesi yapılıyor. Hastane oda süsleme işlemleri için firma 2 günlük hizmet vermektedir. Hastanede 2 günden fazla kalınacak ise ekstra gün hizmeti alınabilmektedir.

Doğum Günü

Bebekler doğduktan sonra her yeni bir yaşı yeni bir doğum gününün kutlanması anlamına gelmektedir. Ülkemizde son yıllarda aileler çocuklarının doğum günlerini özel organizasyonlar ile kutlamaya çalışmaktadır. Bunun için doğum günü öncesinde yoğun bir uğraş içerisine girerler. Doğum günlerinde çocuklar kendilerini çok özel hissedecek ve mutlu olacaklardır. Ailelerde çocuklarının büyüdüğünü görerek mutluluklarını artıracaktır. Bu mutluluğu paylaşmak için geniş katılımlı bir organizasyon planlama yaparlar. Bu organizasyonun en iyi şekilde olması için bu işleri profesyonelce yapan Cansın Event firmasından yardım alırlar ve tüm süsleme işlerinden ikramlıklara, hediyelik ürünlere kadar tüm işlerin firma tarafından ayarlanmasını isterler. Firma ise ailelerin istekleri doğrultusunda tüm hazırlıkları yaparak, doğum günü ve saatine tüm çalışmaları yetiştirmeye çalışıyorlar. Çocukların doğum günü partilerinde eğelenebilmesi için özel eğlence planlamaları firma tarafından yapılarak aileye sunuluyor.

Bebeğinizin Fotoğrafları

Teknolojinin gelişmesinden faydalanmak isteyen aileler bebeklerinin doğduğu andan itibaren hayatının çeşitli aşamalarını sürekli olarak fotoğraflamak istemektedir. Bebekler çok hızlı büyüdüğü için bir önceki hali zamanla unutulabilmektedir. Doğum anında bile bebeğinizin fotoğrafını çektirerek arşivleyebilirsiniz. Anne doğum yapacağı zaman bu durum aile tarafından yapılması biraz zordur. Tüm ailede büyük bir heyecan olur ve çok kişinin aklına fotoğraf çekmek gelmez. Cansın Event firması düzenlemiş olduğu organizasyon hizmetlerinde doğum fotoğrafı çekimleri hizmetleri de bulunuyor. Bebeğin ilk fotoğrafları aileler için her zaman en değerli resimlerdir ve bu resimleri hiç kaybetmek istemezler. Firma fotoğraflama hizmetleri ile her anı fotoğraflamakta ve özel albümler oluşturarak fotoğrafların muhafazasını sağlıyor. Aynı şekilde diş buğdayı, doğum günleri gibi günlerde de fotoğraf çekim hizmetleri alabiliyorsunuz.

Kapı Süsü Tasarım Çalışmaları

Özel günler için yapılacak olan her organizasyon öncesinde organizasyonun yapılacağı yerin kapısı için özel süs tasarımları yapılır. Kapılar çeşitli kumaş ve çiçek çeşitleri kullanılarak süslenmektedir. Hastane odası ya da doğum günü gibi kutlama günleri için yapılacak kapı süslemelerinde aileler yapılacak tasarımlar içerisine bebeklerinin isimlerinin yazılmasını istemektedir. Firma müşterinin istediğine göre en iyi tasarımı yaparak aileye sunmakta ve onay geldikten sonra süslemenin yapılacağı kapı üzerine uygulama yapılmaktadır. Kapı süslerinde üzeri özel kumaşlarla kaplanmış oval ya da kalp şeklinde tasarımlar ile çeşitli ayna tasarımları kullanılmaktadır. Cansın Event firmasının cansinevent.com sitesini inceleyerek daha önce yapılmış olan tasarım örneklerini inceleyerek kendisine bir consept belirleyebilirsiniz. Firma sizin seçtiğiniz tasarımı bebeğinizin ismini yazarak hazırlıyor.

Firma Hizmetleri

Batı ülkelerinde yapılan birçok organizasyon zamanla ülkemizde de yapılmaya başlanmıştır. Daha önceden doğum günleri aile arasında kutlanırken, son yıllarda daha büyük organizasyonlarla arkadaş ve aile çevresinin katılımı daha geniş olarak yapılmaya başlanmıştır. Cansın Event Organizasyon firması tüm özel günler için yapılacak olan organizasyon çalışmalarını yapmak için kurulmuş bir şirkettir. Şirket hizmetleri arasında, hastane odası süsleme, doğum odası süsleme, doğum günü kutlaması, diş buğdayı organizasyonu, çeşitli fotoğraflama işlemleri, tüm süsleme tasarımları gibi hizmetleri bulunuyor. Yapılacak organizasyonlarda müşterilerine kullanılacak olan masa, sandalye ve diğer ürünleri temin ediyorlar. Ayrıca gelen talep durumuna göre süsleme tasarımları yaparak, oda süslemeleri, misafirlere sunulacak her türlü ikram çeşitlerini, bebekler için hazırlanacak özel hediyelik ürünlerin hazırlanması gibi tüm organizasyon hizmetlerini ayarlıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak