İstaş Teknik ile Dezenfektasyon İşlemleri

Çok uzun bir süredir özellikle kombi ve su deposu temizleme bakım, onarım ve dezenfektasyon konusunda engin bilgi ve deneyimi ile müşterilerine hizmet ulaştıran İstaş Teknik firması, daima müşteri memnuniyetini gözeten uygulamalar yürütüyor.

İstaş Teknik ile Dezenfektasyon İşlemleri
İstaş Teknik ile Dezenfektasyon İşlemleri tufan tazegül

 

Çok uzun bir süredir özellikle kombi ve su deposu temizleme bakım, onarım ve dezenfektasyon konusunda engin bilgi ve deneyimi ile müşterilerine hizmet ulaştıran İstaş Teknik firması, daima müşteri memnuniyetini gözeten uygulamalar yürütüyor. Bunun yanı sıra yaptığı çalışmalarda ve uygulamalarda % 100 sorun çözme garantisi sunan firma, üyeleri ile karşılıklı güven ilişkisini geliştirmek ve güçlendirmek amacıyla 7/24 hizmet sağlıyor.

Kombi ve su deposu izolasyon hizmetleri haricinde petek, klima, su deposu enjeksiyonu, kombi bakımı, kaydırmaz zemin uygulaması, su sebillerinin titizlikle temizlenmesi, gibi konularda da hizmet sunuyor. Ayrıca su deposu yalıtımı konusunda piyasanın en önde gelen firmalarından biri olan İstaş Teknik şirketi, su deposu içerisine oluşabilecek kaçak hatların çözüme kavuşturulması konusunda eğitimli ve deneyim sahibi personelleri ile günün her saati hizmet sağlıyor.

Diğer bir taraftan meskenlerin en büyük sorunlarından biri olan çatı yalıtımı konusunda da müşterilerine profesyonel yardım ve destek sağlayan İstaş Teknik, tüm çatıların izolasyon işlemlerini ivedilik ile gerçekleştirmektedir. Eğer sizler de İstaş Teknik işletmesinin sağlamış olduğu bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz yapmanız gerek tek şey, iletişim kanalları üzerinden İstaş müşteri temsilcisi ile görüşme yapmaktır. Bunu sağlamanız takdirde şikayetinizi İstaş yetkililerine ulaştırabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hattı üzerinden hizmetler hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Çalışma İlkeleri ve Prensipleri

Her zaman müşteri memnuniyeti ve problemler karşısında çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyen bu firmanın çalışmalarının altında yatan temel ilkeler; güvenilirlik, en kısa sürede çözüm geliştirmek, dürüstlük, tarafsızlık, güvenilirlik ve profesyonel hizmet anlayışıdır. Ayrıca çalışmalarında hiçbir zaman müşteriler arasında ayrım gözetmeden faaliyetlere bulunan İstaş firması, her zaman güler yüzlü ve saygı sınırlar içerisine hizmet sağlıyor.

Yürüttüğü her çalışmada müşterilerinin dilek ve isteklerini her zaman dikkate alan bir karakterde olan İstaş şirketi, aynı zamana güven veren, profesyonel kombi, petek, klima, su sebili, su deposu temizliği ve dezenfektasyonu hizmetleri sunan bir şirket olma özelliği gösteriyor. Sektör içerisinde yıllardır hizmet vermenin getirdiği tecrübe ve deneyimi müşterilerine profesyonel hizmet olarak ulaştıran İstaş Teknik, soruna en kısa sürede müdahale ederek ortadan kaldırma hedefi ile hareket etmektedir.

Kombi Bakımı

Periyodik olarak kombilerin temizlenmesi, bakımının ve onarımının yapılması hem aile sağlığı açısından hem de enerji ve ısınma bakımından tam verim sağlanması için önemli eylemlerdir. Bu çerçevede hanelerin düzenli aralıklarla kombilerin bakımını İstaş teknik firması gibi işinin ehli firmalara yaptırması gerekiyor. İstaş Tekniğin bu anlamda sektörün en iyi kombi bakımı yapan firmalardan biri olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca şirket, yapmış olduğu kombi bakım hizmetlerinde müşterilerine % 20 indirim kampanyası sunuyor. Eğer sizler de kombinizin periyodik bakımı için İstaş Teknik firmasının sağlamış olduğu hizmetlerden istifade etmek isterseniz, % 20 kombi bakım indirimi kampanyasından yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz. Öte yandan bu firma aracılığı ile yapacağınız kombi bakım hizmetleri sonrasında enerji faturasının % 20 azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

Kaymaz Zemin Uygulaması

Kaygan zeminler pek çok kişinin korkulu rüyası haline gelebiliyor. Bunun yanı sıra kaygan zeminler sağlık açısından fiziksel sakatlanmalara yol açabilir. Bu nedenle yapılacak basit ancak uzmanlık gerektiren bir işlem ile kaygan zeminler artık kaymayan zeminlere dönüştürülebilir.

İstaş Teknik firmasının sağlamış olduğu hizmetlerden bir tanesi olan kaymaz zemin uygulaması pek çok kişi tarafından yoğun bir biçimde tercih edilen hizmetlerden birisidir. Plas anti slip adı verilen bir işlemle İstaş Teknik firması ekibi kayan zemin üzerine gözle görülmeyen boşlukları bu madde ile doldurarak zemini kaymaz hale getiriyor. Üstelik İstaş teknik ekibi bu işlem sırasında kuru veya ıslak zemin fark etmeksizin zemin taşlarını kaymaz hale getirebiliyor. Aynı zamanda bu işlem esnasında teknik ekip işini ivedilikle yapmakta olup, zemin döşemesine zarar verecek bir eylemde bulunmamaktadır.

Petek Bakımı

Petek bakımı en az kombi bakımı kadar önemli bir konu olmakla birlikte peteklerin sistematik ve periyodik aralıklarla temizlenmesi kanunen de şart koşulmuş bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bu bağlamda eğer sizler de evinizde ya da iş yerinizde ısınmayla alakalı bir problem yaşıyor ya da artan ısınma paralarından şikayet ediyorsanız yapmanız gereken tek şey İstaş Teknik firmasının resmi internet sitesinde yer alan ön talep formunu doldurmak olmalıdır. Daha sonrasında ise İstaş personeli sorununuzu çözüme kavuşturmak adına mümkün olan en kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese ulaşacaktır. Petek bakımını konusunda sektörün aranan firmalarından biri olan İstak Teknik, yaptığı işlem sonrasında hem ısınma problemine hem de enerji faturalarının tasarrufu için çalışmalar yürütüyor.

Su Deposu Temizliği

Bugünlerde hemen hemen pek çok yapıda su deposu bulunuyor. Su deposu suyun kesildiği durumlarda hanelerin su kullanımını kolaylaştırmak üzere kurulan yapılardır. Ancak su depoları zamana bağlı olarak yanlış kullanımdan, düzenli olarak yapılmayan ve bilinçli olarak yapılmayan su deposu dezenfektasyon işlemleri su depolarının bakteri ve mikroplar tarafından kolay bir şekilde üreyebileceği yerlere dönüşmesini sağlayabilir. Bu nedenle su deposu dezenfektasyon işlerinin kesinlikle bu konuda uzman ve profesyonel destek sağlayan firmalar tarafından yapılması gerekiyor.

İstaş Teknik firması, profesyonel su deposu temizlemesi konusunda başarılı işler ortaya koyuyor. Eğer sizler de sahip olduğunuz su depolarının temizlenmesi ve su deposundan sağlık açısından sakın doğurmayacak şekilde su gelmesini sağlamak isterseniz, İstaş Teknik ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Çatı İzolasyonu

Çatı İzolasyonu konusu oldukça önemli bir kriter olmakla birlikte apartman gibi yapıların uzun ömürlü ve ısınma konusunda problem yaşamaması için önemli bir konudur. Çatı izolasyonu yapılmayan yapılarda karlı ve yağmurlu havalarda su yapının temeline kadar inebilir ve binanın ömrünü kısaltabilir. Bunun yanı sıra kış aylarında ısınma probleminin yaşanmasına ve oldukça kısa bir süre içerisinde ısının kaybolmasına neden olabilir. Buna bağlı olarak çatı izolasyonu yapılmayan çatılar ısınma faturalarının yüksek tutarlarda gelmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle İstaş Teknik firmasının müşterilerine sunduğu hizmetler arasında çatı izolasyonu hizmeti mevcuttur. Sizler de İstaş teknik vasıtasıyla çatı izolasyonu yaptırarak hem enerji faturalarınızı düşürebilir, hem de binanızın ilk günkü gibi uzun ömürlü kalması için fırsat yakalayabilirsiniz.

Su Deposu İzolasyon Hizmeti

Su deposu izolasyon işlemi, su deposu içerisinde bulunabilecek kaçakların giderilmesini ve ortadan kaldırılmasını hedefleyen bir işlemdir. Pek çok su deposu zamanla yıpranabilmekte ve kullanıma bağlı olarak su deposu üzerinde kaçaklar oluşabilmektedir. Bu çerçevede İstaş teknik su deposu izolasyonu sağlayarak bu sorunu yaşayan müşterilerinin problemlerine çözüm yolları geliştiriyor.

İzolasyon işlemi sırasında kullanılan birkaç farklı yöntem ve teknik bulunuyor. Bu nedenle İstaş Teknik, yaptığı çalışmalarda su deposunun muhteviyatına bağlı olarak kullanılacak izolasyon malzemesine ve tekniğine karar veriyor. Eğer sizler de bu tarz problemler karşısında ne yapacağını bilmiyor ve uzman bir ekibin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 irtibat numaraları üzerinden İstaş firması yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilir ya da İstaş Teknik firmasına ziyarette bulunabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak