Ofis Ekipmanları

Ofisler çalışma alanları olduğu için çok önem verilmeyen mekanlardır. Oysaki ofisin dizaynı müşteri için önemlidir. Ne kadar iyi hizmet verilirse verilsin tasarımına dikkat edilmeyen bir ofis müşteriye güven vermez ve dikkatini çekmez.

Ofis Ekipmanları
Ofis Ekipmanları tufan tazegül

 

Ofis tasarımı için alınacak her ekipman özenle seçilmelidir. Birçok ayrıntı ve detay atlanmamalıdır. Her ofiste bulunması gereken ofis ekipmanları çalışanlara daha rahat bir çalışma imkanı sunar. Çalışanlara rahatlık sağlamasının yanı sıra görsel olarak da modern ve şık olmalıdır.

Ofise gelen müşteri alacağı hizmet kadar ofisin genel yapısına da dikkat eder. Firma ürün kalitesinden ödün vermeden görsel ve şık tasarımlar yapan bir firmadır. Ofis mobilyaları firmaların kurumsallığını ve ciddiyetini yansıtmalıdır. Ofise ofis ekipmanları alırken bu nokta mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Ofis ekipmanları satışı yapan firma işletmelerin bu ihtiyacını göz önünde bulundurarak hizmet verir. Firma sektörde 50 yıllık tecrübesi ile kamu ve özel sektöre profesyonel hizmet verir.

Firma kendi üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra önde gelen markaların da bölge distribütörlüğünü yapar. Ofis için gerekli olan tüm ekipmanların tasarımını yaparak şık ve kullanışlı ofisler oluşturmanıza yardım eder. İnternet sitesi üzerinden ürünleri görmeniz ve sipariş vermeniz mümkündür. Firma ürün satışı sonrası gerekli olan montaj işlemleri için müşterilere yardımcı olur. Satış sonrası teknik destek devam eder.

Ofis Çalışma Masası

Ofis koltukları ofislerin olmazsa olmaz ekipmanıdır. Ofise alınacak çalışma masası tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde olmalıdır. Ofis çalışma masası toplantı ve yönetim işleri için uygun olmalıdır. Firma zarafet ve modernliği birleştirerek ihtiyaca yönelik üretim yapar. Çalışma masası rahat olmalı ve iş anında gerekli olan tüm araç gereçleri barındırabilir özellikte olmalıdır. Ofis masası seçimi ofisinize uygun olarak üretilir.

Hangi alanda üretim yapan bir firmaysanız o alana yönelik çalışma masası almak daha kullanışlı olur. İstanbul Kağıthane de show room bulunduran firmanın fabrikaları yine İstanbul'dadır. Ofisiniz için çalışma masası arıyorsanız firma yetkililerinden görüş alabilirsiniz. Çalışan personel için seçilecek masa yapılan işe uygun olmalıdır. Örnek verecek olursak karşılıklı iletişim gerektiren bir işiniz varsa müşteri ile aynı göz hizasında olmalı ve iletişimi engellememelidir.

Yönetici Çalışma Masası

Firma üretimini yaptığını tüm ekipmanlar için garanti verir. Firmanın tüm ürünlerinde Türk standartları uygunluk belgesi vardır. Ofisinize uygun renklerde yaptırma imkanınız vardır. Ofis eşyalarında E1 sertifika çok önemlidir. Bu sertifika ürünlerde insan sağılığına zararlı kimyasal madde bulundurmaz anlamına gelir. Firma E1 sertifikası doğrultusunda üretim verir. Üretimini yaptığı her eşyada bu belge vardır. Şık tasarımı ve kullanışlı olması ile yöneticilere kolaylık sağlar. Firma her ürünü için 3 yıl garanti süresi sunar. Firmanın sitesinden ürünün renk ve detaylarına bakarak seçebilirsiniz.

Çalışma Koltuğu

Ofis için seçilen çalışma koltuğu rahat olmalıdır. Günün büyük bir bölümü iş hayatında geçtiği için seçilen koltuk rahat ve sırt ağrılarına neden olmayacak şekilde olmalıdır. Çalışma koltuğu kişiye rahat ve kullanışlı oturma deneyimi sunmalıdır. Uzun saatler koltuk üzerinde oturulduğu için konfordan ödün vermemelidir. Ofis koltukları mutlaka bel desteği barındırmalıdır. Aksi halde çalışanlar kısa sürede sağlık problemleri yaşayabilirler. Yüksekliği ayarlanabilir olmalı ve kullanıcısına hareket imkanı sunabilmelidir. Çeşitli kumaş seçenekleri ofise şıklık katmalıdır. Firma geniş ürün yelpazesi ile ofis koltukları imalatı ve satışı yapar. Hareket özgürlüğü istiyor ve konfor arıyorsanız mutlaka firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

Ofis Dolabı

Ofis için gerekli evrakların toplanıp düzenli bir şekilde korunması için ofis dolabına ihtiyaç vardır. Ofis dolapları kapaklı oldukları için önemli evraklar tozdan ve dış etkenlerden korunur. Firma ofislere uygun ofis dolapları üreterek ihtiyacı karşılar. Üretilen ofis dolapları şık tasarımları ile ofisinize renk katar. İsteğe bağlı olarak kapak kısımları raylı yapılabilir. Raylı kapak dolapları daha kullanışlı olur. Dolap içleri raf şekilde tasarlanır. Raf şeklinde olması dosyaları ayrı ayrı yerleştirmek için önemlidir.

Ofis dolapları ofislerde arşiv dolabı olarak da kullanım sağlar. Firma E1 belgesine uygun olarak ofis dolabı yaptığı için insan sağlığına büyük önem verir. Ofis dolaplarının temizliği kullanım kılavuzunda yer alır. İsterseniz montajı için de firmadan hizmet alabilirsiniz. Renk seçenekleri vardır ve dolap malzemesi dayanıklı malzemeden yapılır. Firma ofis dolabı yanı sıra personelin kullanabileceği çelik dolap üretimi de yapar. Üretilen her ekipman kalite ve şıklık yansıtır. Kullanım rahatlığı önceliklidir, ama şıklık ve zarafetten de ödün verilmez. Depolama sistemleri üzerine geniş bir ağ ile hizmet veren firma da her türlü dolap bulmak mümkündür.

Özel evrak dolabı, dosya dolabı, kütüphane gibi farklı tasarımlar vardır. Yapım malzemesi olarak ahşap tercih edilir. İsteğe bağlı olarak çelik üretim de mevcuttur. Kompakt arşiv dolapları tekerlekli sistem üzerine inşa edilmiştir. Birbirine bağlı birçok dolaptan oluşur. Her bir bölmenin ayrı kilidi vardır. İstenilen renklerde üretim yapılabilir. İnternet sitesi üzerinden verilen siparişlerde kargo ücretsiz olup adrese teslimat yapılır. Firma çelik ürünlerde de E1 belgesine uygun üretim yapar. Tüm ürünler insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen malzemelerden üretilir.

Ofis Kanepeleri

Firma ofis kanepesi üretimi için rahatlık olmazsa olmaz ilkesini baz alır. Hem fonksiyonel hem de şıklık katılan tasarımlar ile ofisler daha ferah görünür. Ofis kanepeleri gelen müşterilerin konforunu sağlayarak firmaya önem kazandırır. Şık ve rahat ofis kanepesi müşterilerin firmaya olan güvenini tazeler. Firma üretim yaparken ofis koltuğu kumaşının özelliğine dikkat eder. Kolay temizlenebilir özellikte tay tüyü kumaşlar olmasına dikkat eder. Ofis kanepesi ayakları ahşaptan yapılır ve bulunduğu odada diğer ekipmanlar ile uyum sağlar. Kanepelerin kaliteli olması uzun yıllar kullanım alanı sağlar.

Ofis kanepesi kullanan firmalar rahatlık ve şıklık arar. Aradığınız bu kriterler firmada mümkündür. Müşteri desteğini satış ve satış sonrasında sürdüren firma müşteri güveni kazanmayı önemser. Önemli olan kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet almaktır. Ürünlerin 3 yıl garantili olması yaşanan aksiliklerde müşteriyi korumaya yöneliktir. Ürün kullanma kılavuzu firma yetkilileri tarafından sizlere anlatılır.

Toplantı Masaları

Toplantı masaları ofislerin çalışma düzeni içinde olan ekipmanlardır. Firma toplantı salonları için kullanışlı ve modern toplantı masaları üretir. Verimliliği şık tasarımlar ile birleştirir. Toplantıda olan kişilere uygun oturum alanı sağlar. Firma toplantı için iletişimi kolaylaştıran unsurlara dikkat ederek üretim yapar. Daha çok U şeklinde olan toplantı masaları daha kullanışlıdır. Firma estetiğe ve işlevselliği önem verir. Farklı renk ve tasarımlarda ürünler mevcuttur. Firma köklü bir firma olup 1965 yılından bugüne kadar büro mobilyaları alanında hizmet vermektedir.

Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri haklarını koruyan politikası ile öncü bir firma olmayı başarmıştır. Firma sadece ofis ekipmanları alanında değil hastane, okul, kafe ve restoran ekipmanları ve çelik eşya grupları alanında da hizmet verir. Çok yönlü ürün yelpazesi ile müşterilerine modern dokunuşlar katar. Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürünleri görmek için firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!