Dünyanın Her Yerinde Ortak Nokta: Servcorp

Teknoloji çağında hızla ilerlerken, bilgi teknolojilerinden faydalanmamak, büyük bir geri kalmışlık olur. Dünya üzerinde hazır ofis levent hizmeti veren işletmeler vardır,

Dünyanın Her Yerinde Ortak Nokta: Servcorp
Dünyanın Her Yerinde Ortak Nokta: Servcorp tufan tazegül

 

Teknoloji çağında hızla ilerlerken, bilgi teknolojilerinden faydalanmamak, büyük bir geri kalmışlık olur. Dünya üzerinde hazır ofis levent hizmeti veren işletmeler vardır, Servcorp bunlardan en bilinenidir. Bu kadar tanınmasının nedeni ise, kendini kanıtlamış bir marka olmasıdır. Dünyanın her yerinde, ücret ödemeden bir ay deneyebilirsiniz yazılı bu sistemlerin yalanlarının aksine, Servcorp ilk ay ücretsizdir ve geri kalan aylarda da kullanım tarifeniz üzerinden ücret almaktadır. Şirketiniz ve kariyerinizin gelişimi için tercih etmeniz gereken şirket, dünyanın neresinde olursanız olun çevrim içi levent hazır ofis kiralayarak toplantılar yapabileceğiniz geniş bir ağ hizmeti sunmaktadır. Servcorp işletmenizi daha yukarılara taşıyacak olan teknolojik bir itici güçtür. Yardım sever uzman ekibi ve geliştirilmiş alt yapı hizmetleri ile dünya devi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

160'tan Fazla Noktada

Dünya üzerinde 160’tan fazla noktaya sahip olan şirket, hızlarını bu noktaya getirebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için 100 milyon Amerikan Dolarından fazla yatırım yapmayı göze almıştır. Bu sistemin, oldukça geliştirilmiş alt yapıları vardır. Kendi internet sağlayıcısı olan firma, herhangi bir internet bağlantısı yardımıyla etkin hale gelmektedir. İster kablosuz internet kullanın, ister kablolu internet kullanın Servcorp hepsi ile uyumlu tam randımanlı çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer hizmet sunan kişiler internet hızları hakkında pek bilgi vermek istemese de Servcorp bilgilerini bütün açıklığıyla sizlerle paylaşabilir.

Gelişmiş Bilgi Teknoloji Uzmanları

Firmanın hizmetlerinden faydalanan herkes bilgi teknoloji uzmanlarından yardım talep edebilmektedir. Her ülkede bir tane bilgi teknoloji uzmanı bulunan firma, dünya geneline yayılmış durumdadır. Basit bir masaüstü probleminden daha karışık ve içinden çıkılması zor olan alt yapı problemlerine kadar her konuda hizmet verebilecek bir uzman mevcuttur.

Bilgi teknoloji uzmanlarından aldığınız yardımın kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Hizmet veren uzmanlar çift dil bilen ve alanlarına göre uzmanlaşmış kişilerden seçilir. Sizin alt yapısal bir sorununuz var ise size o konuda uzmanlaşmış birisiyle iletişime geçersiniz. Daha karmaşık konulardaki yardımları, daha kolay konularda uzmanlaşmış kişiler çözemeyecektir; daha kolay konular da karmaşık konuların uzmanlarına zaman kaybettirecektir. Bu yüzden doğru sorunu, doğru uzman ile eşleştirerek kaliteli hizmet almanızı sağlarlar.

Evinizde, iş yerinizde yani işinizin başında olmadığınız zaman, günlük hayatınızı yaşarken sistem yine sizin yanınızdadır. Sabit telefon aramalarını kendi cep telefonuna yönlendirerek, insanların her zaman size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik alt yapıları sayesinde, sizi arayan kişiye sabit hat aradığını hissettirir fakat siz cep telefonunuzdan cevap verirsiniz.

Gelişmiş bir yazılım sayesinde, sistem fax makinelerinizi de gündemden kaldırarak, gelen faxların size mail yoluyla ulaşmasını sağlamaktadır. Fax makineleri, zaman içerisinde demode olmaya başlamışlardır. Bu yüzden Servcorp şirketi, fax makinesi kullanmaya devam eden müşteriler için oldukça yenilikçi bir yatırım yaparak Onefax'ı çıkartmışlardır. Onefax dünyanın neresine giderseniz gidin, ofisinizdeki fax makinesinden çıkan bütün yazıları size mail atan bir uygulamadır. Son derece işlevsel olan bu uygulama, Servcorp şirketinin alt yapısı ve gelişmiş işletim sistemini ortaya koyarak çıkarttığı bir yeniliktir.

Acil Toplantılar ve Sesli Aramalar

Yapılan görüntülü ve sesli aramaların kalitesi için uçtan uca ses ağına sahiptir. Konferanslar yaparak işletmenizi uzaktan da yürütebilirsiniz. Herhangi bir yurt dışı seyahatiniz sırasında, telefon ve hat değiştirmek zorunda kalmazsınız, çünkü Servcorp yanınızdadır.

Acil toplantıların çıkması, son dakika işleri, iş dünyasında karşılaşılmaktadır. Acil bir yurt dışı seyahati planlarken gelen bir telefon ile ertesi gün toplantı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu durumda Servcorp'tan yardım alarak, bir sanal ofis levent kiralayabilir ya da çevrim içi konferansta toplantıya dahil olabilirsiniz.

Servcorp hizmeti, iş telefonuna gelen aramaları tamamen özelleştirerek, kendiniz seçtiğiniz üç sayıya ardışık olarak ve eş zamanlayarak otomatik olarak yönlendirebilir. 9 tane çeşitlendirme hizmeti sunarak otomatik görevliler ile karmaşık bir sesli posta gönderim hizmeti de vermektedir.

Ekip ile iletişim kurarak çağrı yönlendirme gereksinimlerinizi kolayca değiştirebilir, özel çevrim içi düzenleme kısmından gerçek zaman olarak kendinizi bile ayarlayabilirsiniz. Sizi arayan insanları etkisi altına alacak teknolojisiyle en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nereye Giderseniz Sabit Telefonunuz Sizinle: Onefone

Akıllı telefonlara indirilebilen bu uygulama ile sabit numaranız üzerinden konuşabileceksiniz. Uygulamayı kurduğunuzda, ofis dışında bile olsanız, sabit numaralardan arayanlar sizlere cep telefonunuzdan ulaşabilecek. Bütün bunlara ek olarak, aynı internet sitesindeki gibi Servcorp, global iletişim ağı kullanarak maliyetlerden tasarruf ettirir.

Bu uygulama ile sabit numaranızı, dünyanın her yerinde etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Sabit hatta sahip bir telefonun yapabileceği tüm özelliklere de sahiptir. Sesli postalar, konferans aramaları, çağrı yönlendirmeleri, telefon uzantıları ve daha nicelerini bu uygulama sayesinde kullanabilirsiniz. İster evinizde, ister hava alanında olun Onefone sayesinde telefon görüşmelerinizi ofis ortamındaymış gibi yapabilirsiniz.

Tarife Ücretlendirmesi

Onefone uygulaması, güçlü global ağ hizmeti sunmaktadır, bu yüzden de maliyetleri düşük tutarak ufak bir özel telefon ücreti tarifesi uyguluyor. Kendi firmanızı, dünyanın neresine giderseniz gidin, internet bağlantısı olan her yerde ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz. Onefone uygulamasından haberi olmayan pek çok insan, uluslararası arama ücretlerine tabii kalıyorlar. Onefone hangi ülkeden ya da şehirden arama yapıyorsanız, o şehrin yerel tarifleri üzerinden hesaplanan ücreti ödemeniz için planlanmıştır.

Bir telefon araması yaparken, aranan kişiye normal telefon hattınızın kodu değil, sabit hat kodu ile çağrı gönderilir. Dünyanın neresinden ararsanız arayın, ister ülkenizdeki şirketinizden ister Amerika’dan, aradığınız kişiye sabit numaralı telefonunuzun kodu gönderildiği için müşterilerinizin size güven duyması kolaylaşacaktır.

Servcorp Artık Uygulama: OneAp

Servcorp şirketi, hizmet talep edenler için, durmadan çalışarak yeni esnek çalışma alanları inşa etmeye başladılar bile. Müşterileri telefon uygulamasından sonra, normal uygulama olarak da Servcorp’tan faydalanabilecekler. Bilgisayara gerek duymadan, tablet ya da telefonunuz ile çalışmak istediğiniz yerde çalışıp, ayarladığınız tüm servislerin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

OneAp, kullanımı olarak kolay dizayn edilmiştir. Müşterilerin tek yapması gereken uygulamayı indirmek, daha sonra telefonunuzu çalışma alanındaki Servcorp OneAp diskine yerleştirmek ve uygulamayı başlatmak.

İstanbul Servcorp

Servcorp dünyanın her yerinde ulaşılabilir ortak bir ofis sunmaktadır. Türkiye'de yaşayanlar hazır ofis levent tercih edebilirler. Hazır ofisler OneAp logolu bağlantı noktaları sunarlar ve internet ortamında çalışmanıza yardım sağlarlar. Hazır ofislerin Türkiye şubesinden biri levent hazır ofis olarak geçmektedir. İstanbul'un Levent semtinde bulunan bu ofis, Servcorp kullanıcıları için ücretsiz hizmet vermektedir.

Sanal ofis şıklığında işlerinizi bağlamak, daha profesyonel görünmek istiyorsanız ve dünyanın her bir yerinden insanlar ile iletişim kurarken bağlantı sorunu yaşamak istemiyorsanız levent sanal ofis seçeneğini mutlaka değerlendirmeniz gerekmektedir. Levent dışında İstanbul’da Nişantaşı'nda da yeri bulunan Servcorp, talebe göre hareket etmektedir. Dünyanın dört bir yanında güncel noktalara sahip olduğu halde, asla bu kadarı yeter dememiş ve kendisini geliştirmeye çalışmıştır.

Şirket, ilerleyen zamanlarda dünyanın her ülkesinde en az ikişer tane daha Servcorp noktası hizmete sokmayı planlamaktadır. Servcorp kullanan kişiler için bir kolaylık oluşturacak bu yenilik sayesinde daha fazla kullanım alanı ve kullanıcı demektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak