Sektörün En Deneyimli Su Deposu Temizleme Adresi

Tekdezvip şirketi çok uzun bir süredir sektörün duayen firmaları arasında bulunmakta olup, su deposu temizleme konusunda yerli sermaye ile hizmet veren bir kurumdur.

Sektörün En Deneyimli Su Deposu Temizleme Adresi
Sektörün En Deneyimli Su Deposu Temizleme Adresi tufan tazegül

 

Tekdezvip şirketi çok uzun bir süredir sektörün duayen firmaları arasında bulunmakta olup, su deposu temizleme konusunda yerli sermaye ile hizmet veren bir kurumdur. Faaliyet gösterdiği bölgenin su deposu temizliği ve dezenfektasyon hizmeti konusunda en büyük markası olan bu şirket, aynı zamanda talebe göre VİP temizlik işlemleri de gerçekleştiriyor. Tüm bunların yanı sıra su deposu bakımı ve temizleme hizmetleri dışında daha pek çok ürün ve cihazın temizlik ve bakım işlemlerini özenli ve uzman bir şekilde gerçekleştiren Tekdezvip firması, %100 müşteri memnuniyeti politikası gereğince çalışmalarına yön veriyor. Ayrıca bu firma, ozonla sebil temizliği konusunda ülkemizin akredite sahibi ve yetkilendirilmiş nadir firmalarından birisidir.

Tekdezvip Firması

Tekdezvip markası iso 9001 kalite yönetim sertifikası, malzeme güvenlik bilgisi sertifikası, sağlık bakanlığından akreditasyon belgesi, ce belgesi gibi kalite standartları çerçevesinde hizmet veren çalışan kadrosuyla oldukça geniş olan müşteri portföyüne hizmet ulaştırıyor. 20 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine ara vermeden sürdüren Tekdezvip firması, çevre dostu hizmetleri ve çalışmalarında takındığı güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerinin sıkıntı ve sorunlarına etkili bir şekilde yanıt vermek için ülke genelinde temizlik ve dezenfektasyon işlemleri sunuyor

Tekdezvip Hizmetleri

Tekdezvip firması bahsedildiği üzere temizlik ve dezenfektasyon konusunda pek çok alan hizmet sunan ve müşterilerine bu konularda garantili hizmet veren bir firma olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda bu firma her biri alanında eğitimli ve tecrübeli teknik servisi ile kalite hizmet yaklaşımdan hiçbir zaman ayrıcalık tanımadan, güler yüzlü bir şekilde hizmet ulaştırıyor. Tekdezvip firmasının müşterileri tarafından talep gören başlıca hizmetleri; su sebili temizliği ve bakımı, su deposu dezenfektasyonu ve temizliği, su tesisatı temizliği, su deposu izolasyonu, çatı izolasyonu, su analizi gibi hizmetlerdir. Eğer sizler de bu konularda problem yaşıyor ve bir an evvel bu problemleri uzman bir firma ile ortak çalışma yürüterek çözme arzusu içerisindeyseniz Tekdezvip firması sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir.

Tekdezvip Çalışma Prensipleri ve İlkeleri

Tekdezvip firması hiçbir müşterisi arasında ayrım yapmadan hizmet sağlayan ve objektiflik, güvenilirlik, dürüstlük ilkelerinin çizdiği sınırlar içerisinde müşterilerine hizmet ulaştıran bir işletmedir. Öte yandan işinde özverili ve bir o kadar uzman personeller ile birlikte müşterilerinin sorunlarına mümkün olan en kısa sürede çözüm üretmeyen çalışan Tekdezvip firmasını çalışmalarının altında yatan temel çalışma prensipleri, müşterileri ile karşılık güven ilişkisi, dürüstlük, açıklık, güvenilirlik ve daima kaliteli hizmet ilkeleridir. Bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarına yön veren bu işletme hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak hizmet ve fiyat politikaları hakkında bilgi almak için canlı destek departmanı ile iletişim kurabilirsiniz.

Su Deposu Temizliği Hizmeti

Su depoları su kesintisinin yaşanması gibi durumlarda, su probleminin yaşanmaması için mesken ve işletmeler tarafından yoğun olarak kullanılan sistemlerdir. su depoları şebeke suyunun güvenilir ve hijyenik bir şekilde saklanabildiği yerlerdir. Su depoları bakımsızlıktan, şebeke suyunun kirli olmasından ve yanlış kullanılmasından kaynaklı olarak zaman faktörüne paralel bir şekilde suyun saklanabileceği elverişli yerlerden biri olmayabilir. Çünkü bakım ve dezenfektasyon işlemleri yapılmayan su depoları zamanla mikropların ve bakterilerin kol gezdiği yerler haline dönüşebilir. Bu sebeple su deposu sahibi kişi ya da firmalar, su depolarının temizlenmesi konusunda işinin ehli firmalarla iletişim sağlamalıdır. Bu konuda Tekdezvip firması sizin için çok iyi bir seçenek olabilir.

Ozonla Sebil Temizliği Hizmeti

Yaz sezonunda soğuk su gereksinimini, kış aylarında ise sıcak su temin etme konusunda vazgeçilmezler arasında yer alan ve insan hayatını kolaylaştıran bir cihaz olan su sebilleri; günümüze hastane, üniversite, hukuk bürolar, avmler, kütüphaneler, iş yerleri, tüm kamu, kurum ve kuruluşlarında yaygın bir şekilde kullanılıyor. Kullanımı bu denli yaygın olan su sebilleri zaman içerisinde insan sağlığı açısından bakterilerin ve mikropların yaşayabileceği ve üreyebileceği elverişli ortamlara dönüşebilir.

Bu nedenle su sebili sahipleri, sahibi bulundukları bu cihazları periyodik aralıklarla uzman bir firmaya temizlik işlemlerini yaptırması gerekiyor. Tekdezvip firması ozon sebil temizliği konusunda sektörün en güvenilir ve en deneyimli firmaları arasında bulunuyor. Bu şirketi, deneyimli ve sertifikalı teknik ekibiyle ozonlo sebil temizleme konusunda oldukça başarılı uygulamalar gerçekleştiriyor. Su sebili temizliği işlemi esnasında hiçbir dezenfektasyon maddesi içeren malzeme kullanmayan Tekdezvip teknik ekibi, temizleme işlemlerini ozonla su sebili temizliği yöntemiyle gerçekleştiriyor. Ayrıca bu firma, sebil temizlik işlemlerini kuralına uygun ve belirli bir işlem sırasıyla uyguluyor.

Su Analiz İşlemleri

Su analiz işlemleri su sebili ve deposu temizlik ve dezenfektasyon işlemlerinin olmazsa olmaz uygulamalarından bir tanesidir. Su analiz işlemleri temizlik ve dezenfektasyon işlemlerinin öncesinde ve sonrasında yapılan bir uygulamadır. Su analiz işlemlerinin; kuyu suyu, şebeke suyu ve içme suyu analizi olmak üzere bir kaç türü bulunuyor. Bu su analizi türlerinin her birinde uygulanan yöntemler mikrobiyotik analiz ve kimyasal analiz teknikleridir. Su analiz işlemleri konusunda Tekdezvip firması sağlık bakanlığı tarafından akredite edilen, yetkisi tam bir firmadır. Su analiz işlemlerini profesyonelce gerçekleştirecek yeterli donanım ve bilgiye sahip olan bu firmanın çalışanları da her biri konusunda uzman ve eğitimli kişilerdir.

Su Deposu İzolasyonu

Zaman etkenine bağlı olarak su depoları yanlış kullanımdan ya da bakımsızlıktan kaynaklı sebeplerden dolayı yıpranabilir, kirlenebilir ve su deposunun içerisinde su kaçaklarına imkan verecek yarık ve çatlaklar oluşabilir. Ayrıca yapılış malzemesine göre kalitesi düşük su depoları da zamana yenik düşerek kullanılmaz hale gelebilir. Bu sebeple su depolarının ömürlerinin uzun olması ve içerisinde yer alan şebeke suyunun insan sağlığı açısından kullanılabilir olması için bakımlarının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi aynı zamanda su kaçaklarını önlemek amacıyla da su deposu izolasyon işlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereklidir. Suyun steril kalabilmesi için gerekli olan bu işlem Tekdezvip firması tarafından ivedi bir şekilde yerine getirilmekte olup, suyun kirlenmesine sebep olacak etkenler ortadan kaldırılıyor. Sizler de bu konuda uzman bir görüş ve destek almak için Tekdezvip firmasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Su Tesisatı Temizliği

Yaşam alanlarımıza su üretim ve arıtma tesislerinden gelen şebeke suyunun bizlere ulaşmasını sağlayan sistemler su tesisatı temizliği işlemidir. Yaşam alanlarımızda yer alan su tesisatları eski bir kurumla düzenlenmişse muhtemelen bakırdan, yeni sisteme uygun bir şekilde kurulumu gerçekleşmişse muhtemelen plastik ham maddesinden yapılmıştır. Bu kapsamda su tesisatı sistemlerin içinden geçen şebeke suyu kirliyse su tesisat sistemlerini de kirletebilir. Bu nedenle su deposu sahiplerinin yalnızca su depolarını temizlemeleri tek başına yeterli bir çözüm değildir.

Mutlaka tesisat sistemlerinin de uzman bir firma tarafından temizlenmesi gereklidir. Tekdezvip firması bu konuda profesyonel bir su tesisatı temizliği işlemine ihtiyaç duyan kişiler için etkin çözüm yolları sunuyor. Eğer sizler de bu yetkili firmanın hizmetlerinden istifade etmek ve su tesisatı temizliği konusunda yaşadığınız problemleri çözmek için irtibat numaralarından Tekdezvip müşteri temsilciliği ile görüşebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak