Online Fal Nasıl Bakılır?

İnsanoğlu yaradılış itibariyle gerek kendisinin gerekse çevresindeki eş ve dostunun gelecekte neler yaşayacağını, onları nelerin beklediğini, içinde bulundukları anın kendilerine ne getireceğini hep merak etmiştir.

Online Fal Nasıl Bakılır?
Online Fal Nasıl Bakılır? tufan tazegül

 

Bu merak duygusu insanları her toplumda farklı isimlerle anılan fal baktırmaya yöneltmiştir. Teknoloji hayatın her alanında bu kadar yaygın kullanılırken fal sitelerinin kurulması kaçınılmaz bir gerçektir. Piyasada son zamanlarda birçok fal sitesi kurulmuştur. Ancak fal sitelerinin güvenilir olması ve müşteriye gerçek falcılar tarafından fal baktırılması en önemli unsurdur.

Site piyasada ki en ünlü falcıları bünyesinde bulunduran en iyi fal sitesi olarak hizmet verir. Sitede gerçek falcılar tarafından online fal bakıldığı gibi canlı olarak da fal bakılır. Online fal bakılırken hangi fal türünde fal bakılacak ise ona göre hazırlıklar yapılır ve gerekli bilgiler siteye gönderilir. Akabinde sitedeki deneyimli falcılar tarafından sizin ve çevrenizdeki insanların hayatını etkileyecek fal yorumları yapılır. Sitede ki fal hizmetlerinden yararlanmak için üye olmak gerekir. Siteye üye olunması halinde vip hizmetlerden yararlanabilir ve gün içerisinde farklı fal hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Site Türkiye'nin en iddialı fal sitesi olup pek çok fal çeşitlerini sitede bulmanız mümkündür. Ülkemizde sayılı falcılar tarafından bakılan su falı bunların başında gelir. Bunun yanında dünyada oldukça yaygın olan kahve falı, tarot falı ve aşk falı sitede ünlü falcılar tarafından bakılır. Ayrıca sitede ünlü ve deneyimli medyumlar tarafından kurşun döktürme, evlilik falı, vefk ilmi ve rüya tabirleri yorumları yapılıyor. Sitede bulunan fal türleri hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kahve Falı

Kahve falı Türk kültüründe Osmanlıdan beri vardır. Bu gelenek yıllar içinde batı kültüründe de benimsenmiş ve dünya genelinde en çok talep gören fal çeşitleri arasında yer almıştır. Sizde kahve falı batırmak istiyorsanız Türkiye'nin en ünlü ve gerçek falcılarının yer aldığı vipfal sitesini tercih etmelisiniz. Sitede birçok falcı bulunur. Bu falcılar arasından en çok tercih edilen ve en yüksek puanlamanın yapıldığı falcıları seçebilirsiniz. Sitedeki her falcının fal bakma yöntemleri birbirinden farklıdır. Kahve falına fincanınızın telvesinin olduğu iç kısmının ve fincan tabağının fotoğrafını çekerek toplamda 5 fotoğrafı siteye göndermeniz halinde istediğiniz falcı tarafından yorumlanarak mailinize gönderilir. Ayrıca canlı olarak da kahve falı baktırabilirsiniz. Her iki yöntemin ücretleri farklı olup kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkündür.

Su Falı

Su falı dünya genelinde çok az insan tarafından bakılan, en zor fal çeşididir. Su falına bakmak hem zor hem teknik hem de yüksek derecede iman isteyen bir iştir. Sitede su falına bakan medyumlar, falları yorumlanan kişiler tarafından değerlendirilmeleri ve baktıkları fal sayısına göre vip, vip + ve vip ++ olarak sınıflandırılırlar. Su falına bakmaya başlamadan önce fala bakacak olan medyum ve fal baktıracak kişi nas ve felak surelerini okumalıdır. Çünkü su falında meleklerle birlikte cinler de fal bakan ve baktıran kişiye yaklaşmak isterler, bu sureler ile cinler yaklaşamaz. Sitede ki falcılardan bu hizmeti güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Dilerseniz canlı su falı baktırabilir ya da istediğiniz falcıyı seçtikten sonra hayatınız ile ilgi merak ettiklerinizi falcınıza ileterek yönlendirmeleri doğrultusunda bilgileriniz verip falınızı yorumlamasını isteyebilirsiniz. Ancak canlı su falının ücreti farklı olup fal bakma işlemine başlanmadan ödeme yapmalısınız.

Kurşun Döktürme

Kurşun döktürme toplumumuzda yaygın olarak yapılan bir uygulamadır. Gerek nazara, gerek hasetliğe gerekse kötü gözle bakmalara karşı kurşun dökülür. Türkiye'de bir ilk olan canlı kurşun dökme hizmeti vipfal sitesinde gerçek falcılar tarafından yapılıyor. Kurşun dökme işlemine önce abdest alınarak başlanıyor. Daha sonra kurşun eritiliyor ve diğer tarafta geniş ve içi temiz su dolu olan bir kaba tuz, ekmek, üzerlik otu konarak eritilmiş kurşun suyun içine dökülüyor. Bu sırada nas ve felak sureleri okunur.

Su da sertleşen kurşunun aldığı şekil yorumlanarak kişide nazar olup olmadığı, nazar edenin kim olduğu gibi bilgiler söyleniyor. Yapılan araştırmalar kurşun döktürmenin beden ve ruhen iyi geldiğini ve insan vücudunda bulunan negatif enerjiyi yok ettiğini göstermektedir. Kurşun döktürerek rahatlamak ve ruhunu dinlendirmek isteyenler vipfal sitesi sayesinde kurşun döken birini aramazlar. Çünkü sitede canlı olarak kurşun dökme hizmeti veriliyor. İşlemin hemen ardından rahatladığınızı görecek ve çevrenize de siteyi önereceksiniz.

Vipfal Paketleri

Vipfal sitesinde kaliteli ve gerçek falcılara, fal baktırmak ve yorumlarını dinlemek istiyorsanız öncelikle siye üye olmanız gerekir. Siteye üye olduktan sonra silver, gold ve diamond vip paketlerden dilediğinizi seçerek indirimli fal baktırabilir ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Söz konusu fal paketlerinin ücretleri farklı olup havale yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca site üye olup fal paketleri alan üyelerinin hesaplarına çeşitli hediyeler de yükler. Fal paketi alan üyeler fal baktırmak isteyince anında hesaplarından ücret ödemesi alınır ve böylece hızlı ve kolay bir şekilde fal kaydı alınır. Mobil olarak fal baktıran üyeler her seferinde tekrar tekrar hesap bilgileri girmek zorunda kalmadan fal baktırmanın keyfini yaşarlar.

Ayna Falı

Ayna falı da su falı gibi özel bir fal çeşididir. Sitede su falına bakan medyumlar ayna falına da bakıyorlar. Ayna falına bakmak için temiz kalpli ve duru meziyetlere sahip olmak gerekir. Ayna falına bakan kişilerin mistik ve psişik bir enerjiye sahil olması gerekir. Falınıza bakan medyum hissettiği enerji yoğunluğu ile sormak istediğiniz üç özel soruyu zikirler eşliğinde aynaya söyler. Sitede ayna falı bakılırken gerçek ayna kullanılır ve dualarla birlikte ortaya çıkan enerji eşliğinde olacak olay yorumcunun gözünün önüne gelir ve fal yorumlanmaya başlanır. Ayna falında ayna falcının etkisine girer ve ortaya çıkan yoğun enerji aynanın kırılmasına sebep olabilir. Vip fal sitesinde ayna falına bakan kişiler özel testlerden geçirilerek seçilir. Bu yüzden güvenle sitenin falcılarını tercih edebilirsiniz.

Tarot Falı

Site tarot falı konusunda dünya birçok ülkede hizmet veriyor. Sitede bulunan falcılardan sadece aktif olanlara tarot falı baktırabilirsiniz. Sitede ki falcılar standart ve canlı tarot falı bakıyorlar. Canlı falda tarot kartlarını seçerek falcıya gönderirsiniz. Falcı kartlarınızı yorumlar ve size iletir. Daha sonra falcı ile birebir yazışarak meral ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Site fal ücretlerini peşin alır, ancak sorularınız için başka bir ücret alınmaz. Canlı fal batırırken site tarafından her hangi bir süre kısıtlaması olmaz.

Astroloji

Astroloji aslında bir bilim alanıdır. Sitedeki astrologlar tarafından kişilik ve ilişki analizi yapılır. İstenmesi halinde yıldız falı bakılır. Burada ki en önemli nokta fal baktırmak isteyen kişinin doğum tarihi, saati ve dakikalarıdır. Astroloji ile burcunuz ve yükseleniniz belirlenir. Burçlar ise hayatımızı etkileyen değerlerdir. Sitede ki astrologların her biri alanında deneyimlidir. Siteye üye olmanız halinde günlük burç yorumları hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bunun yanında sitede yorum ve beğenilere göre sınıflandırılmış olan astrologlardan istediğiniz birini seçerek vip hizmetlerden indirimli faydalanabilirsiniz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!