Astropay nedir?

Astropay nedir?

 Astropay nedir?
 Astropay nedir? Vadi


Astropay’i bir tür kredi kartı olarak düşünebiliriz. Kullanım alanı aynı öte yandan  benzer yönleri çok.Astropay limitini sizin belirleyeceğiniz online bir kart. Hal böyle olunca kredi kartına kıyasla daha sağlam ve güvenilir oluyor.Kartınızın limiti sizin elinizde ister 100 Dolar  ister 10 Euro  limiti olan kart satın alırsınız.Astropay’in de tıpkıkredi kartı  gibisize özel rakamlı kodları son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bulunuyor. Kullanım ömrü ise 1 yıldır.Son kullanma tarihi geçen kartlar kendiliğinden iptal olacaktır.  Ayrıca kartınızın güvenliği içn kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.
Astropay nasıl satın alınır?
Astropayonline bir kart!  Yalnızca internet üzerinden satışı gerçekleşiyor.  Satın alacağınız site astropaybayi.com. Verdiğim adrese giriş sağlayarak dilediğiniz limitte Astropay kartınızı alabilirsiniz. Şimdiden iyi alışverişler diliyoruz.
Astropay nasıl kullanılır?
Astropay’in kullanımı kredi kartıyla aynı.. Kredi kartında olduğu gibi  üzerinde bulunan kodları son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz..Astropay’inizde  limit kaldıysayapacağınız ikinci bir alışverişinizde yeniden kullanma şansı da veriyor.
Astropay neden kullanılır?
Astropaysanal kart olması en büyük tercih edilme sebebi. Dolar ve Euro üzerinden satış yapan sitelerden artık sizde istediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik kartınızın limit de tamamen sizin elinizde.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var