Yolda Kaldığınızda En Büyük Destekçiniz

Motorlu araçlar yakıt ikmali akü, elektrik ve lastik sorunları gibi arıza veya kaza durumlarında yolda kalabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel bir desteğe günün her saatinde gereksinim duyulabilir.

Yolda Kaldığınızda En Büyük Destekçiniz
Yolda Kaldığınızda En Büyük Destekçiniz Vadi

 

Motorlu araçlar yakıt ikmali akü, elektrik ve lastik sorunları gibi arıza veya kaza durumlarında yolda kalabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel bir desteğe günün her saatinde gereksinim duyulabilir. kadıköy Oto Çekici ve Kurtarma firması da Ataşehir merkezli olarak otomobili yolda kalan araç sahiplerine İstanbul kapsamlı 7/24 profesyonel ve teknik destek sunuyor. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her an Ataşehir Oto Kurtarma ve Çekici firması ile iletişime geçerek destek talep edebilir, probleminizi en kısa sürede çözebilirsiniz.

Ataşehir Oto Çekici

Sektöre adım attığı ilk günden bu yana etkili çözümler sunan ve kendinden emin adımlarla ilerleyen Kadıköy Çekici firması İstanbul'da aracı yolda kalmış olan araç sahiplerine kapsamlı bir şekilde hizmet sağlıyor. Her zaman çözüm bulma gayesiyle hareket eden firma öncelikli olarak kurtarılması gerekenin insan olduğu düşüncesini benimsiyor. Alt yapı çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden ve gelişimi sürdüren firma, müşterilerini bilgilendirerek ve rehberlik ederek şeffaf hizmet vermeye odaklanıyor. Meslek etiğine sadık alan Ataşehir Oto Kurtarma firması, aracın kurtarılması aşamasında en uygun çözümleri üretmekle birlikte günün her saati tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor.

7/24 Profesyonel Teknik Destek

Yol yardım hizmetler konusunda beklenen desteği büyük ölçüde sunan Ataşehir araç kurtarma firması, yakıt ikmali, akü, lastik, lastik sorunları ve elektrik gibi sorunlar sebebiyle yolda kalan araçlara 7/24 en uygun çözümler üretiyor. Firma ile iletişime geçilmesi halinde en kısa süre içerisinde müşterinin konumuna en yakın araç ulaşım sağlıyor ve çözüm süreci başlatılıyor. Farklı özelliklere sahip kurtarma araçları içerisinden en uygun ekipmanlar tercih ediliyor. GPS sistemi ile nerede olduğu bulunan araçların sorunu tespit edildikten sonra müdahale aşamasına geçiliyor ve tüm prosedürlerle birlikte teslim tutanakları yapılıyor. Araçta meydana gelen sorunun giderilmesiyle gereken araç kontrolleri müşteriye öneriler veriliyor ve hizmet tamamlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var