Yaz Okulu İle Öğrenmeye Devam Edin

Yaz Okulu İle Öğrenmeye Devam Edin

Yaz Okulu İle Öğrenmeye Devam Edin
Yaz Okulu İle Öğrenmeye Devam Edin Vadi

 

Yaz okulları okulların kapanmasıyla beraber çok ilgi gören programlardır. Yaz tatilinin daha verimli ve eğlenceli geçmesi ve öğrencinin yeni eğitim ve öğretim sistemine daha iyi adapte olması için gerekli olan okullardır. Yaz kampı sayesinde doğanın ortasında doğa ile baş başa kalınır. Tablet, telefon ve televizyon gibi elektronik aletlere ara verilir. Bir nevi detoks yapılır.

Yaz Okulu Dersleri

Yaz okulları öğrencilerin akademik başarılarına önem vermez. Önemli olan sosyal ve duygusal zekanın geliştirilmesidir. Sosyal öğrenme ortamlarında akademik başarı yarışı olmadan en kalıcı öğrenme sağlanır. Yabancı dil öğrenme imanı çok yüksektir. Yabancı dil pratikleri konuşma şeklinde yapılır. Eğitmenler kendi alanlarında uzmanlaşmıştır. Yabancı dil yanında spor etkinlikleri de mevcuttur. Yüzme, tenis, basketbol, voleybol belli başlı spor faaliyetleridir. Ayrıca sanatsal etkinlikler ve doğa turları olmazsa olmazdır. Her öğrencinin seçtiği seçmeli ders ile o alanda eğitim alabilir. Yaz okulu daha çok eğlenerek öğrenmeye dayanır. Yüzme kursu ve su sporları yapılır.

Doğal Parkurlar

Öğrenciler en çok atlamalı, koşmalı parkurları tercih ederler. Özellikle survivor parkuru öğrencilerin en sevdiği parkurdur. Bu parkur sayesinde enerjilerini atarlar ve tek başına hayatta kalma mücadelesi verirler. Rekabet kıyasıya yaşanır. Takım olma ve liderlik duyguları ön plana çıkar. Her şey öğrencilerin seveceği ve sıkılmadan öğreneceği şekilde yapılmıştır. Firmaya yaz kampı başvurusu için müracaat edebilirsiniz. Ücretleri ve gençlik kampı alanları hakkında bilgi alabilirsiniz. İzcilik, doğa turları, çadır kurma gibi birçok doğa etkinliği yapılır. Zor doğa şartlarında öğrenciler hep bir arada çalışma ve işlerini yönetme fırsatı bulurlar. Hemen firmanın internet sitesine giriş yapın ve yaz kampı için yerinizi ayırın. Dilerseniz iletişim numaralarından da arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
YPG'li şahıs toplantıda Faik Öztrak'a hesap sordu!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!
Filistin halkı Türkiye'nin yanında!