Atletizm Pisti Yapımı Hakkında Bilgiler

Atletizm pisti olarak tartan zemin iki katmandan oluşan iki katmandan oluşan su geçirgen özelliğe sahip ham maddeleri EPDM ve SBR granül olan esnek bir spor zeminidir.

Atletizm Pisti Yapımı Hakkında Bilgiler
Atletizm Pisti Yapımı Hakkında Bilgiler tufan tazegül

Atletizm dünya üzerinde en eski tarihlere kadar uzanan bir spor dalıdır. Atletizm etkinlikleri yüzyıllar boyunca süre gelmiş ve olimpiyat oyunları olarak halen devam etmektedir ve halen takip etmesi, izlemesi en keyif veren spor dallarından biridir. Atletizm yapan kişiler tüm güçlerini harcarlar bu da yüksek efor sarf ettikleri anlamına gelmektedir.

Koşu, atlama ve yürüyüş şeklinde üç farklı branşı bulunan atletizm pistte ya da alanda yapılmaktadır.

Atletizmin En Güvenliği Yapıldığı Pist

Yüzyıllar boyunca güncelliğini hiç yitirmeden bugünlere ulaşmış bu spor dalının uygulandığı alanlar olan pistlerin çok özel bir şekilde yapılması gerekmektedir. SFS Mühendislik olarak yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimizi atletizm pisti yapımında da sürdürmekteyiz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

https://www.sfsmuhendislik.com/hizmetler/atletizm-pisti-yapimi.html

Atletizm pisti yapımında önceliğimiz daima sporcuların çok daha güvenli antrenmanlarını yapmaları, yarışlarını gerçekleştirmeleridir. Herhangi bir sakatlığa neden olmayacak pistler yapmak önceliğimizdir. Bu nedenle atletizm pistlerini yaparken oldukça fazla özen ve gayret göstermekteyiz.

Tartan Pist Yapımında Uzmanlığın Önemi

Sfs mühendislik olarak tartan pist yapımı yani diğer anlamı ile atletizm pistleri yapımı firmamızın ana faaliyet konularından biridir. Türkiye’nin tartan pist yapımı konusunda en uzman, deneyim sahibi kişileri ekibimizde yer almaktadır. Tartan pist EPDM ve SBR granül katmanlarından oluşmaktadır.

Atletizm pisti olarak tartan zemin iki katmandan oluşan iki katmandan oluşan su geçirgen özelliğe sahip ham maddeleri EPDM ve SBR granül olan esnek bir spor zeminidir. Bu zeminin özelliği sporcuların daha güvenli şekilde antrenmanlarını yapmaları, koşmaları ve yarışmalarıdır. Yapılan bu pistlerin en göze çarpan özelliği yumuşak, emici, süspansiyon etkisi göstermeleridir.

Sfs mühendislik olarak ülkenin her yanında istenilen ölçülerde bu hizmeti uzman, deneyim sahibi ve birçok kez uygulamayı yapan personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Tartan pist yapımında deneyim sahibi olmak ciddi önemli bir konudur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var