Sağlık Meslekte İstanbul'un En İyisi

Ülkemiz giderek gelişen ve büyüyen bir sağlık sektörüne sahiptir. Bu bağlamda gelişen sektörde, sağlık personeli ihtiyacı da giderek artmaktadır. Artan sağlık personelini karşılamak içinse bir çok okul ve özel okul açılmakta ve öğrenciler yetiştirilmektedir

Sağlık Meslekte İstanbul'un En İyisi
Sağlık Meslekte İstanbul'un En İyisi Vadi

 

Ülkemiz giderek gelişen ve büyüyen bir sağlık sektörüne sahiptir. Bu bağlamda gelişen sektörde, sağlık personeli ihtiyacı da giderek artmaktadır. Artan sağlık personelini karşılamak içinse bir çok okul ve özel okul açılmakta ve öğrenciler yetiştirilmektedir. Bu alanda İstanbul'un öncü okullarından olan Başeran sağlık meslek koleji, birçok öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam etmektedir. Geniş imkanlar ve uzman eğitmenler ile verilen eğitimleri sayesinde, öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlayan okul ile sizde sağlık alanında başarılı bir birey haline gelebilirsiniz.

Üstün Kalite Anlayışı ve İmkanlar

Her bir öğrencisine gösterdiği yoğun ilgi ve eğitim ile yüksek başarılar elde eden Başeran Sağlık Meslek Lisesi, eğitimlerine bugün hala devam etmekte ve yeni kayıtlarda almaktadır. Sizde bu liseye kayıt olabilir ve kendiniz için iyi bir gelecek kurabilirsiniz. Bu anadolu sağlık lisesi ile donanımlı bir sağlık personeli olabilir ve istediğiniz alanda kolaylıkla görev alabilirsiniz.

En İyi Ders ve Eğitim İmkanları

Bir çok derslik ve ders materyalinin mevcut olduğu okulda, en iyi eğitimi alabilirsiniz. Öğrencilerine sundukları eğitim araç ve gereçlerinin yanı sıra okulda bir ambulans da bulunmakta ve bu ambulansta da etkin şekilde ders verilmektedir.

Ek Puan Fırsatı

Okulun sağladığı bir diğer güzel imkan ise, mezuniyet sonrası girilecek olan OBP sınavında ekstra puan sağlamasıdır. Bu sayede sınavda da bir adım önde olan Başeran öğrencileri, sağlık alanında da bir adım önde olacaklardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var