Markanıza Bütünüyle Sahip Olun

Markanıza Bütünüyle Sahip Olun

Markanıza Bütünüyle Sahip Olun
Markanıza Bütünüyle Sahip Olun Vadi

 

Günümüzde markaların sayısı giderek artmaktadır. Fakat özgün bir isme sahip olan ve tanınır hale gelen firma sayısı ise oldukça azdır. Eğer sizde bir marka sahibi iseniz, adınızı tescil altına almalısınız. Ancak adınızı tescil altına alarak büyüyebilir ve çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Bu noktada yardım alabileceğiniz kuruluşlardan olan markatescilisorgulama.com.tr ile isim hakkı sorgulama işlemi yapabilir ve adınızı tescil altına alıp, alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer uygun ise adınızı tescil altına alabilir ve markanızı çok daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Ayrıca firma ile yapacağınız tescil işlemleri sonucunda, marka adınız 10 sene boyunca koruma altına alacak ve size ait olacaktır.

Kolay Başvuru, Hızlı Sonuç

Firmanın İnternet sitesi olan markatescilisorgulama.com.tr üzerinden, hızlı şekilde yapacağınız marka tescil sorgulama işlemine, aynı gün, içerisinde yanıt alabilirsiniz. Oldukça hızlı ve profesyonel bir ekibe sahip olan site ile, adınızı kolay bir şekilde tescil altına alabilir ve markalaşma süresince ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bir Çok Alanda Hizmet

Sadece isim hakkı sorgulama ya da marka tescil sorgulama değil, patent hakkı sorgulama, tpe sorgulama gibi bir çok farklı hizmeti de sunan firmaya, her konuda oldukça hızlı ve kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Bu sayede marka adınızı veya ürününüzü tescil altına alabilir ve hakların tamamına siz sahip olabilirsiniz. Gene bu sayede müşteri sayınız ve bununla orantılı olarak geliriniz de artış gösterecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var