Captain Marvel izle, Altyazılı 720p izle, 1080p izle

Marvel Studios yine yaptı yapacağını, yeni bir film ile karşımızda.. "Captain Marvel". Film aslında bir geçiş filmi gibi, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame arasında ki bağlantıyı kuruyor. Çünkü Avengers: Endgame filminde kahraman olarak Captain Marvel'ın katıldığını görüyoruz, ancak bu ara film olmasaydı asla nereden geldiğini ve nasıl bir kahraman olduğunu anlayamazdık.

Captain Marvel izle, Altyazılı 720p izle, 1080p izle
Captain Marvel izle, Altyazılı 720p izle, 1080p izle tufan tazegül

 

Marvel bu konuda akıllıca davrandı; hem izleyicisini mutlu etti, hem para kazandı, hem hikayeyi güzel bir şekilde bağladı. Bununla da kalmadı; yeni filmler çekmek için bir kahraman daha yarattı.

Hepimiz tabii ki sinemaya gidip filmi asıl izlenmesi gereken yerde izlemek istiyoruz ama bazen pekte mümkün olmuyor, gerek maddi sıkıntılar gerek hayat telaşı ve stresinden fırsat veya zaman bulamamak olsun.. Ekibimiz sizler için bu sorunu çözdü. Sitemizden Captain Marvel izleyebilirsiniz. Üstelik, Türkçe Altyazılı olarak, 720p HD veya 1080p FHD izleme seçenekleri ile.. Size kaliteli hizmetin ne demek olduğunu tekrar tekrar gösteriyoruz.

Şahsen ben kesinlikle izlenmesini tavsiye ediyorum, hele ki Marvel vb. filmlerden (yani kısaca süper kahraman tarzı filmlerden) hoşlanıyorsanız; kesinlikle kaçırmamalısınız. Zaten Avengers serisini takip ediyorsanız mutlaka izlemeniz gerekiyor diyebilirim. Film; 1990’larda geçen “Captain Marvel”, Carol Danvers’in evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline gelmesini konu alıyor.

Hikaye ilerledikçe, Skrulllar ve Kree’ler. arasındaki galaktik savaşın “C-53 diye anılan” Dünya’ya kadar ulaşmasına şahit oluyoruz. Carol, Danvers müttefiklerden oluşan küçük bir grupla kendisini bir girdabın içinde buluyor. Film gizemli olduğu kadar şaşırtıcı sürprizlere de gebe.

Film bu sefer farklı bir yol izlemiş, Carol Danver'ın güçlerini elde edip Dünya'ya Captain Marvel olarak inişini anlatıyor. Eskiden normal, güzel bir kadın olan Carol aslında bir uçak pilotuydu ve bir bilim kadınını uçuruyordu ancak uçak düştü.. Sonucunda; uzaylı ama insana benzeyen bir ırk tarafından güçleri için kaçırılmış ve hafızası silinmiş olan Carol Danver, bu ırk tarafından kötü amaçları için kullanılıyordu. Ona karşı söylenen yalanları öğrenir, Dünya'ya gelir ve Nick Fury ile tanışır. Tek güvenebileceği kişi Nick Fury.. Geçmişinde aslında Dünya'da yaşadığını öğrenir, kendisi hakkında yeni şeyler keşfeder. Macera burada başlar.

Captain Marvel izle

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var