Nutrition İstanbul

Nutrition İstanbul

Nutrition İstanbul
Nutrition İstanbul Vadi

 

Sağlıklı beslenmek, online diyet, kilo sorunları ve özel dönemlere özgü beslenme programları gibi her konuda kapsamlı hizmet veren Nutrition İstanbul alanında önder bir isimdir.

Hakkımızda

Nutrition İstanbul, Levent'te hizmet vermektedir. Uzman Diyetisyen Samet Yağlı tarafından kurulmuş profesyonel bir kuruluştur. Kuruluşunda beslenme ve diyet danışmanlık merkezi ile işe başlamıştır. Zaman iiçnde beslenme ve diyet dergisi ile başarı çıtasını yükseltmiştir. Türkiye'nin İlk Beslenme ve Diyet Dergisi Nutrion İstanbul' dur. Bu ay 18. Sayısı ile okuyucularına ulaşmaktadır.

Farklı hizmet kategorileri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce kişiye ulaşmayı sağlamış olan Nutrition İstanbul, sunduğu avantajlarla da tercih sebebi olmaktadır.

Hizmetler

Kilo Verme

Yağ ve kas analizi yapıldıktan sonra kişinin, yaşam tarzı doğrultusunda bir program hazırlanır. Bu program takip süreciyle uygulanır. Hazırlanan programlar, kişilerin bütçelerini sarsmayacak şekilde hazırlana diyetleri içerir. Programın sonucunda kişi istediği kiloya kavuşur.

Kilo Alma

Kas kitlesini destekleyici programları kapsamaktadır. Kişinin kilosu doğrultusunda kişiye özel programlar uygulanır. Bu programlar ile haftada 500000 gram ile 1 KG arası kilo almak mümkün olur.

Kilo Koruma

İdeal kiloyu korumak her açıdan büyük öneme sahip. İdeal kilonun korunması ve kilo problemi yaşanmaması için uygulanan programlardır. Hazırlanan bu programlar kişinin ömür boyu uygulayacağı programlar olacaktır.

Çocuklarda Beslenme

Çocukların boy ve kilo oranı dikkate alınarak çocuğa özel bir beslenme programı hazırlanır. Bu programlar, çocukların keyif alacağı eğlenceli programlardır. Böylece; çocuk keyifle ideal kilosuna kavuşacaktır.

Hastalık Süreçlerinde Beslenme

Hastalık süreçlerinde beslenme daha da önem kazanıyor. Öncelikle bazı kan sonuçları alınır. Bu sonuçlara göre hastalığın belirtileri, evresi ve seyri dikkate alınır. Bu bilgiler ışığında program hazırlanır. Bu programlar ile hastalığın ilerleyişi yavaşlatılarak durdurulur.

Emziren Annelerde Beslenme

Annelerin emzirme dönemleri özel dönemlerdir. Bu dönemlerde annenin sağlıklı beslenmesi gerekir. Anne sağlıklı beslendiğinde bebeği de sağlıklı emzirebilir. Dolayısıyla; bebeğin gelişimini destekleyen programlar hazırlanır.

Andulasyon Terapi

Hücre metabolizmasını harekete geçirmeyi amaçlar. Bu terapi ile yavaşlamış olan metabolizma hızlandırılır.

Neden Nutrition İstanbul

Deneyimli ve köklü bir yapıya sahiptir. Bünyesinde alanında profesyonel olan bir uzman ekiple hizmet verir. Ezberlenmiş değil kişilere özel olarak uygulanan programlar eşliğinde kişilere hizmet verilir. Sonuç odaklıdır. Hangi hizmet alınırsa alınsın sonucun başarılı olması ve bireyin mutlu bir şekilde ayrılması amaçlanır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var