totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Kısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştı

Antalya'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve dünyaca ünlü sahilde maskesiz gezen vatandaşa 4 bin TL ceza makbuzu düzenlendi. Ceza karşısında neredeyse mutlu olan vatandaş polisin elini öpmek istemesinin yanı sıra bir de yanağından makas almak istedi. Vatandaşın lakayıt tavırları şaşkınlık yarattı.

Kısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştı
Kısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştı

Antalya'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve dünyaca ünlü sahilde maskesiz gezen vatandaşa 4 bin TL ceza makbuzu düzenlendi. Ceza karşısında neredeyse mutlu olan vatandaş polisin elini öpmek istedi.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde yaşanan olayda Umut A., sahilde havlusu ve plaj şortuyla yürürken sokağa çıkma yasağı ve maske denetimi yapan polis ekipleri tarafından çevrildi. Sokağa çıkma belgesi ve maskesi olmayan genç adamı polis otosunun yanına götürerek ceza makbuzu düzenleyen ekipler, vatandaşın tavrı karşısında ise şaşkına döndü.

POLİSİN YANAĞINDAN 'MAKAS ALMAK' İSTEDİ

Daha önce de kendisine ceza yazıldığını belirten Umut A., "Daha önce de ceza yazıldı. Maskeden değil Allah'tan kork. Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum" ifadelerini kullanırken, polisin yanağından 'makas almak' istemesi ise şaşkınlık oluşturdu.

"MASKEDEN DEĞİL, ALLAH'TAN KORK"

Yazılan ceza karşısında rahat tavırlar sergileyen genç adam, "Bana ceza yazan polis olsun. Polis bizim canımız kardeşimiz. Ben polise artist dedim. Ne olacak aktör de olabilir arkadaş. Polis arkadaşımız oruçlu olabilir ben de tutmuyorum. Onun bana benim ona saygı göstermemiz lazım. Ben oruç tutana saygı gösteriyorum. Onlar da bana saygı göstersin. Ben Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Daha önce de ceza yazıldı. Ödemiyorum da. Ödeyecek para yok. Maskeden değil Allah'tan kork" şeklinde konuştu.

CEZA YAZAN POLİSİN ELİNİ ÖPMEK İSTEDİ

Umut A. ceza yazan polise ise, "Onu da Allah affetsin. Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum. Amelleriniz sizi kurtaracak mı sanıyorsunuz?" diyerek elini öpmek istedi. Genç adam bununla da kalmayarak makbuzu düzenleyen polisin yanağından makas almak istedi.

CEZA YAZILDI, GÜLEREK YÜRÜMEYE DEVAM ETTİ

Umut A.'ya, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden 3 bin 150 TL, maske takmamaktan ise 900 TL ceza makbuzu düzenlendi. Umut A., ceza yazılmasının ardından olay yerinden gülerek ayrılıp bulvarda yürümeye devam etti.

Kısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polislerin elini öpmek istedi Kısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polislerin elini öpmek istediKısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştıKısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştıKısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştıKısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştıKısıtlamada sokakta yakalanıp ceza yiyince, polisin yanağından makas almaya çalıştı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Türk Lirası Antalya Mevla Polis Güncel Antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
28 yaşındaki Pilot Komiser Yardımcısı Özge Karabulut tarihe geçti
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı
Çin'den getirtip sattığı ahşap karıştırma çubuklarını, kendisi üretmeye başladı