Catering Hizmeti

Son zamanlarda toplu yemek organizasyonlarında kişiler catering firmaları ile anlaşmalar

Catering Hizmeti
Catering Hizmeti Doğu

Son zamanlarda toplu yemek organizasyonlarında kişiler catering firmaları ile anlaşmalar yapmaktadır.

Catering Nedir?

Catering, toplu yemeklerin yanı sıra hastane, park, uzak bir yer veya otel, uçak, kurvaziyer, film sitesi veya stüdyo, etkinlik mekanı veya çekim yeri gibi bir yerlerde yemek servisi sağlama işine denir. Büyükşehirler başta olmak üzere farklı şehirde catering hizmeti veren birçok firma vardır.

İzmir Catering

İzmir'de catering hizmeti veren birçok firma vardır. Önemli olan bu firmaların yemeklerinin sağlıklı ve kontrollü olmasıdır.

İzmir'de catering hizmetinde adını duyuran en önemli firma ise ValyeCatering’dir. İzmir davet ve İzmir açılış deyince uzman personeli, sınırsız hizmeti ve sektördeki öncülükleri ile Valye Catering akla gelmektedir.

Firma İzmir merkezli olmak üzere tüm Ege Bölgesine hizmet vermektedir. Valye Catering sabah kahvaltısı-bruch, öğle yemeği, akşam yemeğinin yanı sıra sıcak/soğuk içecekler ve sıcak/soğuk aperatif hizmeti vermektedir. Müşterilerinin isteğine göre malzeme ve ekipmanlar hazırlanmaktadır.

Fuar ve tanıtımlarda, açılışlarda, düğünlerde, doğum günlerinde, davetlerde, vb... özel günlerinizde farklı kültürlerinde tadını tadabileceğiniz özel menüler hazırlanmaktadır. Firmadan hizmet talep etmek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var