totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Davetiyenin Adresi İnci Davetiye

Davetiyenin Adresi İnci Davetiye

Davetiyenin Adresi İnci Davetiye
Davetiyenin Adresi İnci Davetiye Vadi

 

Firma 1978 yılında kurucusu olan Hızır AYDIN tarafından Cağaloğlu’nda Aydın Kartpostal Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş unvanın sahip olarak ilk başta küçük bir işletme ile bu işe başlamıştır. Matbaacılık işine başlamasının ardından kartpostalcılık alanında da faaliyetlerde bulunmuştur. Müşterilerinin özel günlerine özel zarflar, mektupluklar, resim dosyaları, davetiyeler gibi birçok farklı alanda çalışmalar yürütmüştür.

İnci Davetiye adı altında uzun senelerdir müşterilerine kaliteli ürünler satmaya devam etmektedir. Özel günlerinizi İnci Davetiye ile taçlandırarak mutluluğu sizler için aralıyor. Bildiğiniz üzere belli organizasyonlar oldukça sık düzenlenen etkinlikler hayatımızda mevcuttur. Bunlar içinde de kişilere ulaşmak adına günümüzde her ne kadar teknoloji de olsa davetiyenin önemi kaybolmamıştır. Özel günler başta olmak üzere farklı amaçlarla da İnci Davetiyenin oldukça geniş skalasından faydalanabilirsiniz.

Düğün Davetiye Seçenekleri

Düğün davetiyesi oldukça seçmesi zor davetiye kategorisi içerisinde yer alır. Özellikle de bu kadar özel ve hayatınız da 1 defa yaşayacağınız bugün için davetiyelerinizin de en özenli şekilde olmasını dilersiniz. Bunun için İnci Davetiye’nin web adresini takip edebilirsiniz. Buradan birçok markanın farklı katalogları mevcuttur. İncili davetiyeler, kadifeli, varaklı gibi birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Ayrıca farklı kullanıma sahip kağıt kaliteleri de davetiyenizin duruşunu da etkileyecektir. Birçok ince ayrıntının mevcut olduğu davetiyeler içerisinde kendiniz için en doğrusunu bulmak biraz zor olabilir. Ancak aklınızda belli bir model belirlerseniz o modele yakın seçeneklere daha kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti