Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa

Paykasa da ne oluyor? Evet biliyoruz bu soru hemen aklınıza geldi hemen açıklayalım. Paykasa, tamamen güvenli bir ödeme platformu oluşturulmak için alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bir ödeme alt yapısıdır.

Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa
Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa Bazkriz

Çevrimiçi ürün ve hizmet satın alımlarında kişisel ve finansal bilgilerinizi güvence altına alın. Ödemelerinizi yaparken her siteye kart bilgilerinizi veya hesap bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yok. Paykasa al ve anlaşmalı yüzlerce sektörde kolaylıkla ödeme yap. Üstelik ödemelerini yaparken kredi veya banka kartının bilgilerinin ne olduğu kimseyi ilgilendirmiyor. Paykasa tarafından size tanımlanan 16 haneli kart numaranızı veya pin kodunuzu ödeme sayfasında girerek hızlı bir şekilde anında ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

                Paykasa da ne oluyor? Evet biliyoruz bu soru hemen aklınıza geldi hemen açıklayalım. Paykasa, tamamen güvenli bir ödeme platformu oluşturulmak için alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bir ödeme alt yapısıdır. Alıcılar daha önceden bayiler aracılığıyla alabileceği bakiye kartlarında yer alan şifrelenmiş ve güvenli pin kodlarını ödeme sayfasında girerek ödemelerini gerçekleştirebilirler. Kartlarında yer alan bakiyeleri bittiğinde kart otomatik iptal olacaktır ve yeni işlemlerde sıfırdan bir kart satın almanız gerekecektir. Paykasa fiyatları olarak internette karşılaşacağınız bilgiler kartın fiyatı değil içerisinde yer alan bakiyenin fiyatıdır. Kartlar ücretsiz olarak verilmektedir.

                Euro kuru üzerinden işlem sağlanan Paykasa satın al ve ister Türkiye ister global olarak istediğin internet sitesinde alışveriş yap. Kartların bakiyesi Euro olması Türk Lirasıyla alışveriş yapmanıza engel değil. O an güncel kur üzerinden işlem yapılarak kartınızdan çekim yapılacaktır. En ucuz Paykasa bakiyelerini sitemizden alabilirsiniz. Hemen iletişime geçerek merak ettiklerinizi çekinmeden sorun.

https://www.paykasamerkezi.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak