totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Lys5, IELTS ve TOEIC Kursu Ankara

Kurulduğu günden beri Ankara’da en iyi dil eğitimi hizmeti vermeyi amaçlayan kursumuz, bu yolda sizleri pek çok sınava hazırlamakta ve başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Lys5, IELTS ve TOEIC Kursu Ankara
Lys5, IELTS ve TOEIC Kursu Ankara FbRec

 

Yabancı dil sınavlarına tek başına hazırlamak oldukça zor bir süreçtir. Kursumuz bu zor süreci yaşamamanız adına dil öğrenen herkese amacına yönelik kolaylaştırıcı ve başarı oranı yüksek bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı bünyemizde bulunan tecrübeli native /non-native eğitmenler ile sizleri hem sınav süreçlerine hazırlamakta hem de yabancı dil öğrenirken dört önemli dil becerisini de elde etmenize yardımcı olmaktayız. Ayrıca dil eğitmenleri tarafından özen ve itina ile seçilmiş hedefe yönelik dil eğitim materyalleri, özel dersler, birebir ya da sayısı azaltılmış sınıflarda eğitim almanızı sağlamaktayız.

Ülkemizde üniversitede yabancı dil bölümleri okumak isteyen öğrencilere yönelik yaptığımız lys5 kursu ankara her yıl bu bölümde istedikleri hedefe ulaşan öğrencileri mezun etmektedir.

Kursumuz bünyesinde birçok farklı amaç için dil eğitimi hizmeti vermekteyiz. Bunlardan biri de yurt dışında eğitim görmek isteyen kişilerden istenen IELTS ve TOEIC sınav puanlarıdır. ielts kursu ankara, pek çok yurt dışı okullarında ve özellikle göçmen başvurularında belirli oranda bir puan istenen bu sınava yönelik özel materyaller ve kurs programları ile hizmet vermektedir. Kurs içerisinde dil öğrenmek isteyen ve sınavda başarılı bir puan hedefleyen öğrenciler için yeteri kadar eğitim materyali, ders ve diğer aktiviteler mevcuttur.

toeic kursu ankara ise 140'dan fazla ülkede geçerli olan bu sınava dil öğrenmek isteyen kişileri hazırlamaktadır. Yurtdışındaki iş verenlere kendi dil seviyelerini ve yeterliliklerini ispat etmek isteyenlere yönelik bu kursumuz da başarı oranınız çok yüksek olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için hemen ana sayfa üzerinden yardım alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti