totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Otomatik Bariyer Sistemleri Nelerdir?

Günlük yaşamda birçok kurumun, otoparkın, garajların ya da otoyollarında geçiş noktalarının önünde görülen otomatik bariyer sistemleri araç ya da personel girişlerinin düzenlenmesi, yapı girişlerinde kontrol noktalarının oluşturulması ve korumanın gerçekleştirilmesi için hazırlanan elektrik motorlu sistemlere otomatik bariyer sistemi adı verilir.

Otomatik Bariyer Sistemleri Nelerdir?
Otomatik Bariyer Sistemleri Nelerdir? Oğuz Köse

 Çok sık karşılaşılan otomatik bariyer sistemleri kollu park bariyer sistemidir. Otomatik bariyer sistemleri ile birlikte araç ve yaya trafikleri kontrol altına alınır. Geçişler daha hızlı ve düzenli hale getirilerek insanların günlük yaşamına da katkı sunan otomatik bariyer sistemleri otomatik kepenk sınıfına giren kapı modelleridir. Kapı görevi gören ve araç, yaya giriş çıkışlarını kontrol eden bu sistem manuel olmadığı için otomatik kapı sistemleri grubu içerisinde yer almaktadır.

Otomatik Bariyer Sistemi Çeşitleri

Otomatik bariyer sistemi 3 çeşite ayrılmaktadır. Bunlar sırasıyla otomatik kollu park bariyer sistemi, mantar bariyer sistemi ve zincir bariyer sistemidir. 

Otomatik bariyer kapsamında yer alan otomatik kollu park bariyer sistemi ile birlikte personel devam kontrol sistemi (PDKS) ile entegre çalışan sistem mevcuttur. İçerisindeki yazılım sistemi vasıtasıyla çipe gönderilen hareket komutları üzerinden çalışmaktadır.

Mantar bariyer sistemi genellikle araç trafiğine kapatılan caddelerde kullanılmaktadır. Güvenliğin üst seviyelere çıkarılması amacıyla bina önlerinde ya da alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır.

Zincir bariyer sistemi gerilerek yere serilme çalışma prensibi ile çalışmaktadır. Otomatik kollu ve mantar bariyer sistemlerinin olmadığı yerlerde çalıştırılmaktadır.

Otomatik Bariyer Sistemi Fiyatları

Güvenliğin en üst seviyede sağlanmasının yanı sıra araç ve yaya giriş çıkışlarının en iyi şekilde kontrol edilmesi noktasında da avantajlar sağlayan otomatik bariyer sistemleri için araştırma yaparak talepte bulunabilirsiniz. Otomatik bariyer fiyatları satıldığı firmaya ve bariyer sisteminin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda özellikle de bina girişlerinde, okul girişlerinde veya çeşitli işyeri girişlerinde olması gereken otomatik bariyer sistemleri için Hermess'i tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve uygun fiyatlar ile satışlarını sürdüren Hermess aynı zamanda müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermektedir. Sizlerin de memnun olacağı bu tip otomatik bariyer sistemleri için Hermes en ideal tercihlerden biri olacaktır. Detaylı bilgi için https://hermess.com.tr/otomatik-bariyer/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti