Onur Air Yurt içi 39 Lira Yurt Dışı 39 Dolar Kampanyası Başlattı

Onur Air yeni kampanyasıyla yurt içi uçuşlarını 39 TL Yurt Dışı 39 Dolar fiyatlarına düşürdü. Büyük indirim sadece 250 bin koltukla sınırlı tutuldu.

Onur Air Yurt içi 39 Lira Yurt Dışı 39 Dolar Kampanyası Başlattı
Onur Air Yurt içi 39 Lira Yurt Dışı 39 Dolar Kampanyası Başlattı Oğuz Köse

Onur Air, merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı olan ve düşük maliyetli taşımacılık hizmeti veren bir Türk firmasıdır. 14 Nisan 1992 yılında kurulmuş olan Onur Air bu yıl Türkiye'de özel havayolu sektöründe öncü firma olarak kuruluşunun 24'üncü yıldönümünü kutlayacak. Şirket, geçtiğimiz 24 yıl içerisinde, Türk hava taşımacılığı pazarının gelişmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Onur Air, oldukça çetin ve konjonktörel iş ortamlarından birinde faaliyet göstermesine rağmen, vasıflı ve deneyimli personeliyle, her türlü sıkıntı ve olumsuz koşulların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Onur Air, her geçen gün daha da güçlenmeye devam ederek, ve sadece kendisi için değil aynı zamanda tüm sektör için daima daha yüksek hedefler koyarak, Türkiye'deki özel havayolu sektörünün standartlarını yükseltmiştir. 

24.  Yıla Özel Kampanya

Yapılan kampanya açıklamasına göre Onur Air satılacak 250 bin koltuk için büyük bir indirim başlattı. Şirketin yıl dönümüne özel herkes bizimle uçsun kampanyası 22.11.2016 – 08.12.2016 tarihleri arasında geçerli olabilecek. Satın alınan biletler ise 01.01.2017 – 31.12.2017 tarih aralığında kullanılabilecek, yani bugünden başlayarak 2 hafta içinde 2017 yılı için aldığınız biletler sadece 39 lira olacak ayrıca fiyatlara KDV dahil. 

Kampanya Koşulları

Kampanyalı ücretler tek yön ve her şey dahildir.

Onur Air’in tüm direkt uçuşlarını kapsamaktadır.

Bu fiyat sadece Onur Air'in web sitesi www.onurair.com 'dan, Onur Air'in mobil sitesinden, Onur Air'in IOS ya da Android mobil uygulamalarından bilet satın alırken geçerlidir.

Diğer satış kanallarında farklı hizmet bedeli uygulanabilir.

Promosyon ücretler için ön rezervasyon alınamaz, rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır.

Promosyon biletlerde isim ve parkur değişikliği yapılamaz.

Promosyon gidiş-dönüş biletlerde dönüş açık düzenlenemez, biletler açığa alınamaz.

Promosyon ücretli koltuklar 250.000 adet biletle sınırlıdır.

Çocuk yolcular kampanya ya dahil, bebek yolcular dahil değildir. Satın alınan ilgili sınıf kuralları geçerlidir. Onur Air kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan tüm kullanıcılar bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için kampanya@onurair.com adresine e-posta gönderebilirsiniz

Uçuş planlarınız varsa hızlı davranmanız gerekecek satışlar sınırlı sayıda gerçekleştirilecektir. Eğer kampanya bitiminden önce sınıra ulaşılırsa indirim sona erecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
suat     2016-12-16 Teprikler
suat     2016-12-16 Teprikler
suat 10numaa     2016-12-16 Basarilar ,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak