Avrupa Vatandaşlarından Türkiye'ye 1000 EURO Kampayası

Türkiye ve Avrupa arasında yaşanan ekonomik savaşa destek olunması için Türkiye'ye 1000 EURO kampanyası başlatıldı. Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde yaşayan Türk Vatandaşları ülke içinde hesap açacaklar.

Avrupa Vatandaşlarından Türkiye'ye 1000 EURO Kampayası
Avrupa Vatandaşlarından Türkiye'ye 1000 EURO Kampayası Oğuz Köse

Türkiye ve Avrupa arasında yaşanan ekonomik savaşa destek olunması için Türkiye'ye 1000 EURO kampanyası başlatıldı. Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde yaşayan Türk Vatandaşları ülke içinde hesap açarak en az 1000 EURO bu hesaplarına yatırlması istendi. Ekonomik kriz yaşanması için Avrupa gibi ülkelerin Türk lirasına olan baskısını etkilemek için oluşturulan kampanya eğer başarılı olursa ekonomik savaşı kazanmakta bir adım öne geçebiliriz.

Avrupa birliği PKK'nın bitme noktasına geldiği bir dönemde çeşitli bahaneler üreterek yaptırımlar uygulamaya çalışıyor. Hukuk üzerinde bunu başaramayınca gizli bir ekonomik savaş başladı. Türk lirasının değer kaybetmesi için birçok yöntem uygulayan AB iç piyasalarda kriz yaşatarak ülkede kaos çıkarmaya çalışıyor ancak ekonomik savaş için rezervlerimiz uzun süre dayanabilecek durumda ancak bu savaşı büyük bir farkla kazanmamız için 1000 EURO Türkiye'ye kampanyası başlatıldı.

 

1000 EURO kampanyası Nedir ?

Avrupa birliği ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarının banka hesapları açarak 1000 EURO bu hesaplara yollaması istendi. Buna göre ülkeye giren dövüz miktarı artacak ve Türk lirasının değer kaybetmesi kısmi olarak engellenmiş olacak.  1.5 milyon Türk vatandaşının Avrupa'da yaşadığı düşünlürse bu kampanyanın destek bulması ekonomik savaşta büyük bir koz elde etmemize yardımcı olur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak