Betgram Hesap Kapama

Türkiye’nin en güvenilir siteleri arasında bulunmakta olan Betgram hesap açılışında pratik olduğu gibi Betgram Hesap Kapama işlemlerinde de son derece pratik bir şekilde işlem yapmaktadır.

Betgram Hesap Kapama
Betgram Hesap Kapama Bazkriz

Türkiye’nin en güvenilir siteleri arasında bulunmakta olan Betgram hesap açılışında pratik olduğu gibi Betgram Hesap Kapama işlemlerinde de son derece pratik bir şekilde işlem yapmaktadır. Her hangi bir sebepten kaynaklanarak kullanıcıların hesap kapatma isteği olabilmektedir. Bu ihtiyacın ortaya çıkması durumunda birkaç adımın izlenmesi ile birlikte Betgram hesabı kapatılabilmektedir.

Betgram Hesap Kapama Yöntemleri

1. Site içerisinden hesap kapama işlemi yapılabilmektedir. Buradan yapılan işlem bütünü ile kapama işlemi olmamaktadır. Site hesabının bir noktada dondurulması işlemidir. İstenildiği zaman site kullanıma yeniden açılabilmektedir.

2. Canlı destek hattı üzerinden site hesabının kapatılması veya dondurulması mümkündür. Hesap kapama işleminin yapılması durumunda hesap yeniden açılmamaktadır. Dondurma işleminin yapılması ile birlikte site yeniden her zaman kullanıma açılabilmektedir.

3. E mail gönderimi sureti ile site hesabının kapatılması veya dondurulması mümkün olmaktadır. Dondurma işlemi süreli olarak yapılabilmektedir.

 

Site hesabının kapatılma sebebi ile birlikte başvurunun yapılması icap etmektedir. Sorun site kaynaklı olması durumunda sorun çözümlenmesi için çalışma yapılacak ve konu ile ilgili kullanıcıya bilgi verilecektir.

 

https://betgramonline1.com/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
Lice'de PKK'ya 'Narko-terör' darbesi! Tam 4 ton
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var
TIR ve minibüsün feci kazası! Ölü ve yaralı var