Pompa ve Hidrofor Sistemleri Satışı

Pompa ve Hidrofor Sistemleri Satışı

Endüstriyel malzemeler, satışları, bakımları ve tamirleri için her markanın bayisi ve servisi tercih edilir. Doğru olan da budur. Pompa sistemleri, su istasyonları gibi sistemleri ise üreten büyük markalar vardır.

GÜNCEL - 2019-02-01 22:39:10

Endüstriyel malzemeler, satışları, bakımları ve tamirleri için her markanın bayisi ve servisi tercih edilir. Doğru olan da budur. Pompa sistemleri, su istasyonları gibi sistemleri ise üreten büyük markalar vardır. Bunların bazıları Wilo, Buderus, Gesta'dır. Bu markaların ürünleri için de muhakkak bayilik ve markanın resmi servisi ile çalışılmalıdır. Yaşadığımız şu dönemde, her işletme resmi servis diye tabela asabilmekte ve her gelen müşteriyi bir nevi dolandırabilmektedir. Bu sebeple bayilik ve resmi servisler bilinmeli ve tercih edilmelidir.

Wilo, Buderus ve Gesta'nın Servisi

Wilo servisi ve bayisi, Buderus servisi ve bayisi aynı zamanda Gesta'nın da servis ve bayisi olan Bolinta, İstanbul'da 10 araç ve 17 personelle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İhtiyaç duyulan pompa ya da hidrofor sisteminin yerinde tamiri, yedek parça gereksinimi veya pompa servisi ile atölyeye götürülüp orada tamir edilmesi gibi hizmetler vermektedir.

Wilo, Buderus ve Gesta'nın Resmi Bayisi

Bolinta sirkülasyon pompaları, santrifüj pompaları, hidrofor, kontrol panoları, yangınla mücadele hidroforları, dalgıç temiz su pompaları, tesisat ekipmanları, atık su pompaları ve foseptik tahliye cihazlarının satış ve kurulumunu da yapmaktadır. Bu ürünlerde çıkabilecek her sorunu bizzat kendileri gidermektedir. Bolinta, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirkettir. İstikrarlı büyürken kalite anlayışını korumak düşüncesi ile hareket etmektedirler. Bolinta atölyesi İstanbul Esenyurt'tadır ancak detaylı adres ve iletişim bilgilerine http://bolinta.com/ adresinden ulaşılabilir.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER