Aynı Anda Sosyal Medya Hesaplarını Yönetmek

Aynı Anda Sosyal Medya Hesaplarını Yönetmek

Birden fazla farklı sosyal medya hesabını tek bir hesaptan takip etmek isterseniz siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

TEKNOLOJİ - 2018-06-20 13:03:56

Birden fazla farklı sosyal medya hesabını tek bir hesaptan takip etmek isterseniz siteye ücretsiz üye olabilirsiniz. Telefon olmadan, bilgisayar üzerinden aynı anda birbirinden farklı sosyal uygulamayı web sitesinden takip edebilirsiniz. Sosyal medya bayilik paneline sahip olan, beğeni ve takipçi kazandıran bir sitedir.

Sosyal Medya Beğeni ve Takipçi

İnstagram bayilik paneline sahip olan sitede kısa yolları sayesinde aynı anda sosyal uygulama ve hesapları arasında geçiş yaparak tek bir domain üzerinden takip etmenizi kolaylaştırır. Bilgisayardan web sitesine giriş yaparak telefondan girilen mobil uygulamalara net üzerinden giriş yapmanız mümkün.

Sosyal medya hesapları için takipçi paneli bulunuyor. Bu sayede İnstagram ve diğer uygulamalar için takipçileri görebilir ve aynı zamanda paylaşımlar için beğeni toplayabilirsiniz.

Beğeni paneli ile sosyal hesabınıza ait olan adres linki için beğeni ve paylaşım siparişi verebilirsiniz. Minimum 10 TL yüklemesi yaparak sosyal hesaplarda yapmış olduğunuz paylaşımlar için sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kayıt olarak sosyal medya hesaplarını takip edebilir, beğeni siparişi verebilir ve takipçi toplayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER