ıso 16949 Nedir

Ürün belgelendirme hizmeti, ürünlerin özel ve uluslararası bağlamda standartlar hususundaki uygunluk seviyesini gösterir. Türcert şirketimiz, kurumsal ve deneyimli yapısı ile ürün belgelendirme sistemiyle ürünlerin global ve lokal bağlamda standartlarının belgelenmesini sağlar.

ıso 16949  Nedir
ıso 16949  Nedir Vadi

Türcert Ürün Belgelendirme Hizmeti

Ürün belgelendirme hizmeti, ürünlerin özel ve uluslararası bağlamda standartlar hususundaki uygunluk seviyesini gösterir. Türcert şirketimiz, kurumsal ve deneyimli yapısı ile ürün belgelendirme sistemiyle ürünlerin global ve lokal bağlamda standartlarının belgelenmesini sağlar. Ürünlerde uygunluk kriterinin belgelendiği ve aynı zamanda güvenilir olduğunun kanıtlandığı Türcert ürün belgelendirme hizmetleri internet sitemiz turcert.com üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Firmamız sunduğu ce belgesi ile firmalara küresel rekabette yardımcı oluyor.

Türcert Bağımsız Belgelendirme Hizmetleri

Ülkemizde ve global çapta belgelendirmeleri kabul gören ve firma standartlarına değer katan Türcert otomotiv sektörünün oldukça önem arz eden belgeleri arasında yer alan ıso 16949 belgelendirmesi hizmetini de veriyor. Türcert internet sitemizde, sistem belgelendirmeleri alanında başvurusu yapılabilen belgede, kalite fonksiyonlarının gelişimi, sevkiyat, kalite teknikleri ve fiyat gibi hususlarda son derece sıkı bir uygulama yaratır. Firmaların kimliğine oldukça önemli katkı yapan standartlarının seviyesini kanıtlayan Türcert belgelendirme hizmetimiz, firmaların şirket imajını yükseltiyor.

Türcert Hızlı Belgelendirme

Türcert uzman ekibimiz, firma ve kuruluşların belgelendirme işlerini başvurdukları an başlatır ve bu sayede bağımsız belgelendirme hizmetinin en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Global bağlamda imajını yükseltmek isteyen ve ülkemizde de standartlarını göstermek isteyen kuruluş ve firmalarca tercih edilen Türcert ekibimiz, e-belgesi hizmeti de arz ediyor. Bağımsız sertifikasyon kuruluşumuz Türcert, her türlü platformda kabul edilen belgeleme çalışmaları ile firmalara oldukça değer katıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gören şaştı kaldı! Akılalmaz kaza...
Gören şaştı kaldı! Akılalmaz kaza...
Türkiye-Rusya arasında peş peşe kritik görüşmeler!
Türkiye-Rusya arasında peş peşe kritik görüşmeler!