totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

DJane AZİDE kimdir?

Azeri göçmeni olan AZİDE 16 Mart 1994 yılında Ardahan’da dünyaya geldi.

DJane AZİDE kimdir?
DJane AZİDE kimdir? Vadi

 

Azeri  göçmeni olan AZİDE 16 Mart 1994 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. AZİDE’nin müzik ile tanışması küçük yaşlarda başlamıştı henüz 9 yaşında flüt dersinde kendi tarzında çalarak müzik öğretmenin dikkatini  çekmeyi başaran AZİDE 13 yaşında akustik gitar öğrenerek kendi okulunda konserler verdi. Üniversiteye başladığı dönemlerde ise çello eğitimi alarak müzik konusunda ilerledi . Fakat yaşam koşulları nedeni  ve ailesinin isteği ile farklı bir bölüm okuyan  AZİDE asla pes etmedi müzik yapmayı bırakmadı.

21 yaşına geldiğinde arkadaşının hediye ettiği bir SETUP ile DJ’liğe merak sardı. Bu süreçte kendini geliştirmeyi başardı fakat yeterli ekipmanları olmadığından bir süre daha  ara verdi. Yıllar sonra hırs yapıp bütün gerekli ekipmanlarını alıp yeniden müziğe altın dönüşünü yaptı. Şimdilerde ise tüm magazin dünyasının gözü sanatçının üzerinde. Sahnedeki performansı ile büyük etkinliklerin ve konserlerin vazgeçilmez sanatçısı olmayı başardı.

Bu sıralar çok konuşulan ve müzikleri ile kendinden söz ettiren gizemli kadın AZİDE kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Ancak hakkında bir çok bilgiyi henüz biz magazin habercileri olarak bilmemekteyiz. Sizlere daha sağlıklı bilgi vermek adına burayı takipte kalmanızı öneririz.

https://www.instagram.com/djazide/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti