totobo giris youtube mp3 cevirici masöz istanbul hotmail aç

Vusala Alizade Artık Türkiye'de Yaşayacak

Azerbaycan'ın önemli ekran yüzü Vusala Alizade, kariyerine artık Türkiye'de devam edeceğini açıkladı.

Vusala Alizade Artık Türkiye'de Yaşayacak
Vusala Alizade Artık Türkiye'de Yaşayacak

Azerbaycan'ın önemli ekran yüzü Vusala Alizade, kariyerine artık Türkiye'de devam edeceğini açıkladı. İnstagram sosyal medya sitesinin fenomenleri arasında yer alan ve 1.6 milyonluk takipçi sayısı ile yaptığı paylaşımları milyonlara ulaştıran Alizade, Türkiye'de oyunculuk ve sunuculuk yapmak için, yapımcı şirketler ile görüşme aşamasında. Azerbaycan'da mesleki kariyerine devam eden 1 çocuk annesi Vusala Alizade, İstanbul'da şimdilik geçici konaklamayı tercih ederken, yakında tamamı ile yerleşerek, Türk yapımlarında boy göstermeye başlayacak.

Ünlü Sunucunun Çalışmaları

Vusala Alizade, şimdilerde çeşitli etkinliklerde ve davetlerde boy gösterirken, sunuculuk kariyerine de özel gecelerde devam ediyor. Özellikle Türkiye'de yaşayan Azerbaycanlıların da takibinde olması nedeni ile yaptığı her paylaşım büyük ilgi topluyor. Ayrıca Youtube kanalı da bulunan Alizade, burada sadece çeşitli yemek videoları ve kızı ile geçirdiği zamanı paylaşıyor. Bunu daha sık bir şekilde İnstagram üzerinde yaptığı için, takipçileri ile ciddi bir etkileşim içerisine de giriyor. 

Vusala Alizade'yi takibe almak için https://www.instagram.com/vusalaalizade/ tıklayın.

Azerbaycanlı Güzel ; Vusala Alizade 

Azerbaycan'ın en güzel kadınlarından olan ve oyunculuk yaptığı bir çok dizi ve film projelerinde adından sıkça söz ettiren Alizade, özellikle Türk yapımlarında oyunculuğunu doğal güzelliği ve Azerbaycan şivesi ile ön plana çıkarmayı hedefliyor. "Tek millet, iki devlet" söylemini benimsemiş olması ve bunu her özel günde vurgulayarak, Azerbaycan ile Türkiye arasında ki kardeşlik bağını ön plana çıkaran ünlü isim, her zaman vermiş olduğu sosyal mesajlar ile de sevenlerinden tam not alıyor.   

Takipçileri İle Sürekli Görüşüyor

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlara yapılan yorumlara hızlıca cevap veren Vusala Alizade, sevenleri ile her zaman bir iletişim halinde olmanın doğruluğunu da böylelikle gösteriyor. Azerbaycan'da yoğun bir ilgi altında olmasına karşın, aynı ilgiyi Türkiye'de de görüyor olmasından dolayı, her zaman sevenleri ile görüşerek, onların dertlerine de derman olmaya çalışıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Tosuncuk, memleketi Giresun'da dere yatağına kaçak villa yaptırmış
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti
Son Dakika! Soylu, istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren Bahçeli'ye teşekkür etti