Meral Akşener'e Erzurum'da Soğuk Duş!

İYİ Parti Erzurum’daki miting sonrası, İYİ Parti taraftarları ve AK Parti taraftarları arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Meral Akşener'e Erzurum'da Soğuk Duş!
Meral Akşener'e Erzurum'da Soğuk Duş! Oğuz Köse

İstasyon Meydanı’nda düzenlenen mitingde İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, etkili olan sağanak yağış nedeniyle konuşmasını kısa kesti. Akşener, “ocağınıza düştüm” diyerek Cumhurbaşkanlığı seçimleri için mitinge katılan vatandaşlardan oy istedi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı mitingde konuşan Akşener, “Hani var ya ocağınıza düştüm. Cumhurbaşkanlığı için sizden oy istiyorum. Gençlerimiz iş bulana kadar istihdam sağlayana kadar onlara her ay 500 lira maaş bağlayacağız. Ve de Cumhurbaşkanı olduğum gün şeker fabrikalarını geri alacağım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Akşener, konuşmasının ardından İYİ Parti Erzurum milletvekili adaylarını sahneye davet etti.

MİTİNG SONRASI GERGİNLİK

İYİ Parti mitingi sonrası AK Parti ve İYİ Parti taraftarları arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. AK Parti İl Başkanlığı önünde “Recep Tayyip Erdoğan” sloganının atılması üzerine İYİ Parti taraftarları ve karşı taraf arasında gerginlik yaşandı. Polis müdahalesi sonrası taraflar olay yerini terk etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lekeli Muzun Faydaları...
Lekeli Muzun Faydaları...
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak
Yeni torba yasa ile 300 bin doları veren vatandaşlığı alacak